Autor Wątek: Wielki wybuch wstrząśnie światem graczy  (Przeczytany 37532 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

webmaster

• Administrator
  • Kapral
  • :
    • MSI Polska
Wielki wybuch wstrząśnie światem graczy
« dnia: 24 Listopad 2009, 20:39:03 »

Wielkie granie z MSI

MSI Polska organizuje wielką imprezę dla graczy w czterech miastach Polski, gdzie gracze będą mogli spróbować własnych sił w turnieju, który zostanie rozegrany na najnowszych platformach MSI. Pojedynek odbędzie się zarówno na komputerach stacjonarnych jak i na niezwykle wydajnych notebookach z serii Gaming. Platformy sprzętowe, poza firmą MSI, współtworzą firmy Enermax, Goodram, Intel, Licomp Empik Multimedia, Logitech oraz NEC. Zawodnicy stoczą pojedynek w grze Call of Duty 4: Modern Warfare. Ponadto każdy uczestnik turnieju będzie miał niepowtarzalną okazję zagrać w najnowszą wersję gry Call of Duty: Modern Warfare 2.

Turnieje MSI Gaming odbędą się w salonach Empik:
28.11.2009 (Sobota) - Kraków, Rynek Główny 5 - start godz. 14:00
30.11.2009 (Poniedziałek)  - Wrocław, C.H. Renoma przy ulicy Świdnickiej 40 - start godz. 15:00
03.12.2009 (Czwartek) - Poznań, ul. Ratajczaka 44 - start godz. 15:00
06.12.2009 (Niedziela) - Warszawa, ul. Marszałkowskiej 116/22 - start godz.14:00

Do turnieju mogą się zgłaszać czteroosobowe zespoły lub indywidualni gracze, którzy zostaną zgrupowani w drużynę przez pracowników MSI. Aby mieć pewność, że Ty lub Twoja drużyna weźmiecie udział w turnieju, zarejestruj się za pomocą formularza zgłoszeniowego. Zachęcamy do rejestracji również publiczność, ponieważ MSI przygotowało dużą niespodziankę. Każda zarejestrowana osoba zyskuje prawo do rabatu 50 zł na zakup płyty MSI P55-GD65.

Przy okazji turnieju, przedstawiona zostanie publiczności najnowsza linia produktów MSI Big Bang. Została ona zainspirowana Teorią Wielkiego Wybuchu, od którego zaczął istnieć nasz świat. Płyty główne, które zaprezentuje MSI, oferują graczom pełne wykorzystanie mocy trzech, połączonych ze sobą kart graficznych oraz znakomite możliwości dźwiękowe, dzięki którym każda gra będzie się wiązać z niezapomnianymi przeżyciami.

Dodatkowo, młodsi fani gier będą mieli okazje przetestować sprzęt marki MSI w takich tytułach jak: Epoka Lodowcowa 3 – Era Dinozaurów, Transformers – Zemsta upadłych, czy Star Wars – The Clone Wars Republic Heroes.

Więcej informacji na stronach www.msi-polska.pl oraz na http://gaming.msi-polska.pl, gdzie można znaleźć formularz zgłoszeniowy.
Pamiętaj: Warto grać z MSI!

Partnerzy akcji:
Enermax, GOODRAM, Intel, Logitech, NEC

tallib

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: Wielki wybuch wstrząśnie światem graczy
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Listopad 2009, 21:20:24 »

Według mnie powinno grać się 5 na 5 a nie po 4 :/

Wilk

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Listopad 2009, 02:12:43 »

Witam mam nadzieje że tu ktoś mi odpowie odrazu mowie o poważnej odpowiedzi :) mianowicie kilka pytań
-Na czym gramy turniej mowa o modzie (pam czy pormod moze zwykle hc ) ???
-czy turniej jest płatny
-czy na turnieju będzie mozna ustawic sobie np.czułość myszki
-czy na turnieju można jumpować (chociaz nie sądze :))
I proszę o szybkąodpowiedź
« Ostatnia zmiana: 25 Listopad 2009, 02:15:51 wysłana przez Wilk »

tallib

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Listopad 2009, 02:23:40 »

Jeszcze jedno pytanie :
-Można będzie grać na swoim confgiu gry?

MSI

• Administrator
  • Generał
  • :
    • MSI Polska
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Listopad 2009, 17:32:43 »

W grze nie ma żadnych dodatkowych modów. Gra będzie w wersji, nazwijmy to, pudełkowej.
Turniej nie jest płatny.
Czułość myszki można ustawić tylko na myszce. Nie ma możliwości ingerencji w ustawienia gry.

Wilk

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Listopad 2009, 18:27:41 »

tzn bardziej moje pytanie jeżeli gramy bez modów t na hardcore czy nie ?

MSI

• Administrator
  • Generał
  • :
    • MSI Polska
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Listopad 2009, 18:31:11 »

Tryb hardcore będzie włączony.
Czy to jest aż tak ważne, jakie ustawienia będą włączone? Przyjedziecie na turniej to zobaczycie.

Beliar

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Listopad 2009, 19:28:05 »

Witam.

Mam takie pytanko. Przyjeżdżamy ekipą około 6 osób. Jeżeli 4 z nas gra, a 2 chce kibicować to czy kibice powinni się zarejestrować? Jeśli tak, to które pole mają zaznaczyć? Tzn granie bez drużyny czy z drużyną? Nie będzie to liczone jako kolejny do mixa?

I jeszcze jedno pytanko. Rozgrywka główna to SD/CTF/TDM? Bo chyba dogrywka jest grana w TDM.

Pozdrawiam

MONSKI1337

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Listopad 2009, 19:46:03 »

Tryb hardcore będzie włączony.
Czy to jest aż tak ważne, jakie ustawienia będą włączone? Przyjedziecie na turniej to zobaczycie.

Czemu nie możecie zrobić porządnego turnieju gdzie zjadą się mixy/teamy, zrobić S&D na promodzie, oraz pozwolić na swoje myszki/podkladki i configi.
Jak już coś organizujecie na dużą skalę to wypadałoby aby chociaż zrobić to, co wyżej wymienione. Bo z tego co mi wiadomo, MSI nie jest jakimś nonejmem. Bo robienie czegoś na tzw. odpierdol nigdy nie jest dobre

tallib

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Listopad 2009, 20:07:41 »

Według mnie troche zniszczony lan. Bez promoda to nie gra  :-\

Wilk

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #10 dnia: 25 Listopad 2009, 20:43:09 »

Ludzie z HC będzie naprawde dobrze ale co do configa t osie nii dziwcie lapy za 5-6 tys i kompy tez dbre nei mogą pozwolic an takie zmiany :/

wuszek

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #11 dnia: 25 Listopad 2009, 20:44:54 »

Troche? FOV 65? HC ? Bez cfg ? Chciałem na to iść... I ma być fnatic i pgs ? Już widze jaką będą mieli z nas polewe. Szkoda gadać. Turniej robiony tlyko w kotekście reklamy. 50 zł zniżki na płyte gówna? Mi to nie robi różnicy jeśli płyta kosztuje 550 zł. A ile MSI zarobi na sprzedaży tych płyt? Napewno znaja sie jacyś z gorączką i polecą kupować ale po co ? Powiem wam tyle. Jeśli chcecie zrobić turniej na wysokim poziomie to się zapytajcie zawodników pgs i fnatic ( to w końcu wasza druzyna... ) jak to powinno wyglądać. Nawet nie moge mojej myszki ? Może ci z laptopami cisną na tuch padzie ?  

Gervix

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #12 dnia: 25 Listopad 2009, 21:37:32 »

No to pięknie panowie. MSI wymyśliło nowy typ lana - dla casuali (pub hero)... Dramat.
I jeszcze śmiesznie się pytacie, czy ustawienia gry mają aż takie znaczenie...  Po co się zabieracie za coś, o czym nawet bladego pojęcia nie macie.
Brak własnego sprzętu jeszcze da się przeżyć, ale zakaz zmieniania CFG i do tego public mode z nalotami i perkami to jakaś komedia.
Cu@Kraków.

PaTriarch

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #13 dnia: 25 Listopad 2009, 22:36:24 »

Jeszcze 15 min temu chcialem sie na to wybrac z kumplami, ale po przeczytaniu tego tematu wszystkim nam sie odechcialo. Myslelismy ze jak beda takie druzyny jak Fnatic czy PGS to to bedzie porzadny LAN (Promod, wlasny sprzet, sd - ogolnie tryb turniejowy). Co sie okazuje ? Ze to bedzie zwykla "nawalanka" napalonych dzieci z puba  >:(

Jak juz cos organizujecie to zrobicie to porzadnie... moze cos do tego czasu zrobicie/zmienicie, wtedy napewno chetnych nie zabraknie

wuszek

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #14 dnia: 25 Listopad 2009, 23:41:33 »

o Patriarch do ja kowik z cod.pl:D

rasti

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #15 dnia: 26 Listopad 2009, 00:17:03 »

W grze nie ma żadnych dodatkowych modów. Gra będzie w wersji, nazwijmy to, pudełkowej.
Turniej nie jest płatny.
Czułość myszki można ustawić tylko na myszce. Nie ma możliwości ingerencji w ustawienia gry.

Więc ja mam takie pytanie, gdyż może aktualnie zauważono że stało się nie miło bo jak widzę to dużo osób już zrezygnowało. Pojawić się mają tam takie drużyny jak fnatic czy dlink pgs są to dość poważnie grające drużyny w grze callofduty, więc mam pytanie czy oni będą w ten sam sposób rywalizować ze sobą, co ludzie starający się dojść do finału ? Gdyż mam wrażenie że obie te drużyny będą trochę zdziwione czymś takim, że nie zostanie zezwolone granie na modzie można powiedzieć bez którego ta gra by niemal nie zaistniała do grania drużynowego. Rozumie że rozgrywany będzie taki tryb, jak TDM zrozumiałe tak samo brak możliwości podłaczania własnej myszki etc. było by to ze względu na ograniczenia czasowe oraz tdm będzie łatwiejszy dla laików, lecz jaki problem jest w tym by znalazł się na serverze promod, kwestia pobrania to 20 sekund. Bo mam pytanie czy drużyny vipów tą wiadomością nie są oburzone o ile są o niej poinformowane, z tego co wiem chyba showmatche które były rozgrywane między tymi drużynami odbywały się na promodzie. Czy te informacje są pewne ? I jaki problem także w zmienieniu komendy na czułość myszy czy zwiększenie pola widzenia kwestia kilku znaków którą dana drużyna może zmienić nawet podczas trwania meczu gdyż jest to kwestia 3 sekund, a jak mi się wydaje graczy którzy byli by wstanie zabić z łatwością jaką powinni dokonywać tego na standardowej czułość (5) przykładowo na mysze 2000 DPI może się znaleźć nie wielu.

Taka moja małą rada, proponuje skontakować się z tymi drużynami które mają wystąpić mowie o VIP i spytać ich o rade odnośnie ustawien serverów etc. nie mówie tu o podłaczaniu myszki czy coś lecz tej czyłości i modyfikacji wgranej na server.

Edit. Mam pytanie gdyż włąśnie spojrzałem i widze że w regulaminie jest taka treść "e) Na każdym komputerze będzie zainstalowana modyfikacja „Promod LIVE v2.04”. Kategorycznie zabroniona jest instalacja innych modyfikacji."
Czy jeśli promod będzie, gracze będą mieli możliwość zmieniania czułości myszki w grze, ew. zmiany ustawień klawiszy w celu przyjemniejszej gry, i bardziej uczciwej rywalizacji, czy musi to pozostać tak jak to powiedziane było "w wersji pudełkowej" ? Był bym wdzięczny za odpowiedź na moje pytania.
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 26 Listopad 2009, 19:49:58 wysłana przez rasti »

DrozdZ

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #16 dnia: 26 Listopad 2009, 01:30:44 »

Mam pomysl: Pogadajcie z druzynami VIP, ustalcie, co ma byc na turnieju, zeby byl porzadnie zorganizowany i nastepnym razem uwzglednijcie takze Lublin :D
Bo w lublinie mamy dosc sporo ludzi do grania.

kolekcjoner

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #17 dnia: 26 Listopad 2009, 03:28:10 »

Ja mam parę pytań.
1. Zgłaszając drużynę i pisząc, że mam 4 osoby reszta nie musi się rejestrować i mam przyjść z nimi na turniej (jeżeli nie chcą kuponu).
2. Trzeba zabrać jakiś dokument tożsamości?
3. Kartkę w przypadku nieukończeniu 18 lat przynosimy na turniej?
4. O której mniej więcej zakończy się turniej (chodzi mi o Kraków)?
5. Jaki lvl będą miali gracze?

couba

• Sierżant
  • **
  • :
« Odpowiedź #18 dnia: 26 Listopad 2009, 17:11:58 »

Nie wiem czy czytaliście już ale będzie zainstalowany  "promod live 2.0.4". Na imprezę mogą przyjść wszyscy. nie jest wymagana rejestracja. Rejestrują się tylko osoby które chcą dostać kupon i zagrać.

wuszek

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #19 dnia: 26 Listopad 2009, 20:05:08 »

dobra miło, że promod alę może jeszcze własny config ? Albo chociaż możliwosć zmiany podaczas meczu ?

joCker

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #20 dnia: 26 Listopad 2009, 20:19:09 »

To jest moja odpowiedz na post pod newsem zamieszczonym na esports.pl, ale wydaje mi sie, ze tutaj takze bedzie pasowal.

nie wiem jak wygladaja inne odzialy, ale jesli chodzi o empik we wroclawiu to zdecydowanie wiecej bedzie "dzieci, ktore przyjda sobie pograc" - poniewaz jest tam wydzielona strefa z 6 xbox'ami i 2 lub 3 ps3 ktore niezaleznie od pory roku, dnia tygodnia, czy godziny sa oblegane przez dzieci ze szkol podstawowych. Jakis czas temu czytalem na forum empiku jak oburzony klient sie wypowiadal na temat tej strefy, brzmialo to mniej wiecej tak:
"to totalna anarchia z ta strefa, 12 letnie dzieci graja w gry dozwole od 16 czy 18 lat, nikt nie kontroluje bariery wiekowej, a co wiecej ile oni przesiaduja przy tych grach, zas praca ochroniarza w wroclawskim empiku polega na witaniu klientow i zegnaniu ich, co prawda chyba nikomu to nie przeszkadza, ze ktos cie milo wita w sklepie, ale moglby chyba robic cos wiecej."

Wracajac do kwesti frekwencji uczniow ze szkol podstawowoych, jesli cala ta impreza dla graczy jest odpowiednio rozreklamowania na terenie wroclawia, to marne beda szanse, aby ktos kto ma zamiar przetestowac gre w celu jej zakupienia mogl naprawde w miare szybko skorzystac z tej atrakcji. Wiec mam nadzieje, ze ktos z msi zadba aby nie bylo takich problemow, kiedy osoba ktora nie spelnia wymogow wiekowych narzuconych przez PEGI nie brala udzialu w turnieju, a zarazem nie miala mozliwosci takze testowania prezentowanej gry.

couba

• Sierżant
  • **
  • :
« Odpowiedź #21 dnia: 26 Listopad 2009, 20:36:14 »

Z tego co się orientuje to ma być wydzielona strefa dla dzieci która będzie oddzielona od głównej rozgrywki. aby wziąć udział w turnieju trzeba być pełnoletnim albo mieć pisemną zgodę rodziców. Ma to być sprawdzane więc chyba nie będzie jakiś problemów.
....
Wuszek  co masz na myśli mówiąc własny config? ustawienia klawety czy coś jeszcze?
« Ostatnia zmiana: 08 Kwiecień 2010, 22:23:23 wysłana przez Lzep »

wuszek

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #22 dnia: 26 Listopad 2009, 21:19:24 »

omg ? wysłać Ci moj? cfg zmienia wsyzstko.

joCker

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #23 dnia: 26 Listopad 2009, 21:27:08 »

couba to dobrze, ze bedzie odzielona, ale tak naprawde co tam bedzie sie dziac?(czyt. w strefie jak to nazwales dla dzieci)bo osoby ponizej 18 roku zycia chyba jedynie beda moglby brac udzial w konkursach(chyba mialy jakies byc).

a co do tego configu, co pytales sie tutaj jednego z uzytkownikow to w tym przypadku, gracze powinni miec mozliwosc chociaz grania na wlasnej klawiszologi i ew. czulosci myszy. I tutaj slusznie jest zakazane grania na wlasnych ustawieniach gry w pelni, poniewaz gracze zazwyczaj maja ustawiona gorsza rodzielczosc i ogolnie grafike u siebie, a celem tego turnieju ma byc prezentacja mozliwosci sprzentu ktory zostanie dostarczony do rozgrywek(i tutaj chyba odrazu jest odpowiedz dlaczego nie mozna miec wlasnego sprzentu na turnieju).
« Ostatnia zmiana: 26 Listopad 2009, 22:15:49 wysłana przez joCker »

rasti

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #24 dnia: 26 Listopad 2009, 22:51:21 »

joCker tak, lecz niektórzy gracze cod będą też zadowoleni z tego że są dobre pc, jak może wiesz większość z graczy ma takie configi na których będzie stałe 250 fps więc tu pokaże to że laptop jest jednak dobry lecz wiedzieć o tym osoby które się na tym znają jak zobaczą 250 w górnym rogu :)

kolekcjoner

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #25 dnia: 27 Listopad 2009, 00:04:22 »

Mam taki problem. Wczoraj rejestrowałem drużynę, patrze nadal nie mam e-maila. Czy będę mógł zagrać w turnieju z drużyną? Bo nie wiem czy jechać..

Lzep

• Generał
  • :
« Odpowiedź #26 dnia: 27 Listopad 2009, 00:15:10 »

No to masz problem, a w dodatku nie wiesz jak działa to Forum ! Nikt Ci nie odpowie - dzisiaj na forum przez cały dzień nie było nikogo z MSI, a po 17-tej i w weekendy też nikt nie bywa - to jest normalka ! Tylko taki "frajer" jak ja (za darmochę) próbuję to dziadostwo utrzymać przy życiu - i to by było na tyle. Jak chcesz się czegoś dowiedzieć, to może zadzwoń gdzieś ? Ale gdzie, to ja nie wiem - jak już odpisałem Ci na PW - nie jestem pracownikiem MSI i nie mam z nimi żadnego kontaktu !
Pozdr.  :)
MSI KT4AV, Athlon XP 2400+@2700+(2.2GHz, 176x12.5, 1.675V), Spire FRII, 2x512MB PC3500 Kingston HyperX(2-2-2-6-1T), 40GB IDE +(80+200) GB SATA, GB-ATI R9550, TV Medion (Ph SAA7134 HL), Chieftec 360-302-DF, WIN2K PL/SP4
----------------------------
Your Time Is Gonna Come ...

rasti

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #27 dnia: 27 Listopad 2009, 00:37:51 »

Mam jeszcze jedno pytanie, jako że zauważyłem że zapisując się jest zaznaczone teraz lista rezerwowa, więc moje pytanie nasuwa się takie, rozumie że lista graczy jest ograniczona. Ujrzałem także że kolejność zależy od kolejności rejstracji a w danym przypadku zostanie się powiadomionym telefonicznie bądź maile, czy można wiedzieć ile czasu wcześniej by to byłoby się powiadomionym ? Bo w danym przpadku jeśli ktos miał by zamiar przyjechać tam a podróż mogła by nieco jednak czasu trwać. Ew. jeśli jeden gracz wcześniej się zarejstrował z drużyną już mimo że my się zarejstrujemy już jako na rezerwacje będziemy dopuszczeni do gry z tą osobą która już wcześniej zarejstowała się jako że ma 4 graczy.
« Ostatnia zmiana: 27 Listopad 2009, 00:51:58 wysłana przez rasti »

couba

• Sierżant
  • **
  • :
« Odpowiedź #28 dnia: 27 Listopad 2009, 13:11:26 »

ogólnie ma byś strefa dla dzieci gdzie będzie można pograć w jakieś inne gry dedykowane dla maluchów. Główna część imprezy ma być niedostępna dla małych dzieci. Nie wiem jak to dokładnie ma być zorganizowane ale takie są założenia. Co do własnego configa to się zgodzę że założeniem takiego imprezy jest pokazanie wydajności sprzętowej. a 25fps przy rozdziałce 800x600 nie robi na nikim wrażenia. poza tym są ograniczenia czasowe które uniemożliwiają ingerowanie w ustawienia i instalowanie jakiś modów. podłączanie klawiatur i myszy potem ich konfigurowanie niby banał a zajmuje trochę czasu.

Wilk

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #29 dnia: 28 Listopad 2009, 14:38:04 »

Czy wszystkie drużyny otrzymały potwierdzenie czy tylko te z listy rezerwowych bo zarejestrowałem swoja przed wprowadzeniem tej listy i nie dostałem potwierdzenia :/