Strony: [1] 2 3 ... 5

Autor Wątek: Wielki wybuch wstrząśnie światem graczy  (Przeczytany 29418 razy)

webmaster

• Administrator
  • Kapral
  • :
    • MSI Polska
Wielki wybuch wstrząśnie światem graczy
« dnia: 24 Listopad 2009, 20:39:03 »

Wielkie granie z MSI

MSI Polska organizuje wielką imprezę dla graczy w czterech miastach Polski, gdzie gracze będą mogli spróbować własnych sił w turnieju, który zostanie rozegrany na najnowszych platformach MSI. Pojedynek odbędzie się zarówno na komputerach stacjonarnych jak i na niezwykle wydajnych notebookach z serii Gaming. Platformy sprzętowe, poza firmą MSI, współtworzą firmy Enermax, Goodram, Intel, Licomp Empik Multimedia, Logitech oraz NEC. Zawodnicy stoczą pojedynek w grze Call of Duty 4: Modern Warfare. Ponadto każdy uczestnik turnieju będzie miał niepowtarzalną okazję zagrać w najnowszą wersję gry Call of Duty: Modern Warfare 2.

Turnieje MSI Gaming odbędą się w salonach Empik:
28.11.2009 (Sobota) - Kraków, Rynek Główny 5 - start godz. 14:00
30.11.2009 (Poniedziałek)  - Wrocław, C.H. Renoma przy ulicy Świdnickiej 40 - start godz. 15:00
03.12.2009 (Czwartek) - Poznań, ul. Ratajczaka 44 - start godz. 15:00
06.12.2009 (Niedziela) - Warszawa, ul. Marszałkowskiej 116/22 - start godz.14:00

Do turnieju mogą się zgłaszać czteroosobowe zespoły lub indywidualni gracze, którzy zostaną zgrupowani w drużynę przez pracowników MSI. Aby mieć pewność, że Ty lub Twoja drużyna weźmiecie udział w turnieju, zarejestruj się za pomocą formularza zgłoszeniowego. Zachęcamy do rejestracji również publiczność, ponieważ MSI przygotowało dużą niespodziankę. Każda zarejestrowana osoba zyskuje prawo do rabatu 50 zł na zakup płyty MSI P55-GD65.

Przy okazji turnieju, przedstawiona zostanie publiczności najnowsza linia produktów MSI Big Bang. Została ona zainspirowana Teorią Wielkiego Wybuchu, od którego zaczął istnieć nasz świat. Płyty główne, które zaprezentuje MSI, oferują graczom pełne wykorzystanie mocy trzech, połączonych ze sobą kart graficznych oraz znakomite możliwości dźwiękowe, dzięki którym każda gra będzie się wiązać z niezapomnianymi przeżyciami.

Dodatkowo, młodsi fani gier będą mieli okazje przetestować sprzęt marki MSI w takich tytułach jak: Epoka Lodowcowa 3 – Era Dinozaurów, Transformers – Zemsta upadłych, czy Star Wars – The Clone Wars Republic Heroes.

Więcej informacji na stronach www.msi-polska.pl oraz na http://gaming.msi-polska.pl, gdzie można znaleźć formularz zgłoszeniowy.
Pamiętaj: Warto grać z MSI!

Partnerzy akcji:
Enermax, GOODRAM, Intel, Logitech, NEC

tallib

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: Wielki wybuch wstrząśnie światem graczy
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Listopad 2009, 21:20:24 »

Według mnie powinno grać się 5 na 5 a nie po 4 :/

Wilk

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Listopad 2009, 02:12:43 »

Witam mam nadzieje że tu ktoś mi odpowie odrazu mowie o poważnej odpowiedzi :) mianowicie kilka pytań
-Na czym gramy turniej mowa o modzie (pam czy pormod moze zwykle hc ) ???
-czy turniej jest płatny
-czy na turnieju będzie mozna ustawic sobie np.czułość myszki
-czy na turnieju można jumpować (chociaz nie sądze :))
I proszę o szybkąodpowiedź
« Ostatnia zmiana: 25 Listopad 2009, 02:15:51 wysłana przez Wilk »

tallib

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Listopad 2009, 02:23:40 »

Jeszcze jedno pytanie :
-Można będzie grać na swoim confgiu gry?

MSI

• Administrator
  • Generał
  • :
    • MSI Polska
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Listopad 2009, 17:32:43 »

W grze nie ma żadnych dodatkowych modów. Gra będzie w wersji, nazwijmy to, pudełkowej.
Turniej nie jest płatny.
Czułość myszki można ustawić tylko na myszce. Nie ma możliwości ingerencji w ustawienia gry.

Wilk

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Listopad 2009, 18:27:41 »

tzn bardziej moje pytanie jeżeli gramy bez modów t na hardcore czy nie ?

MSI

• Administrator
  • Generał
  • :
    • MSI Polska
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Listopad 2009, 18:31:11 »

Tryb hardcore będzie włączony.
Czy to jest aż tak ważne, jakie ustawienia będą włączone? Przyjedziecie na turniej to zobaczycie.

Beliar

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Listopad 2009, 19:28:05 »

Witam.

Mam takie pytanko. Przyjeżdżamy ekipą około 6 osób. Jeżeli 4 z nas gra, a 2 chce kibicować to czy kibice powinni się zarejestrować? Jeśli tak, to które pole mają zaznaczyć? Tzn granie bez drużyny czy z drużyną? Nie będzie to liczone jako kolejny do mixa?

I jeszcze jedno pytanko. Rozgrywka główna to SD/CTF/TDM? Bo chyba dogrywka jest grana w TDM.

Pozdrawiam

MONSKI1337

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Listopad 2009, 19:46:03 »

Tryb hardcore będzie włączony.
Czy to jest aż tak ważne, jakie ustawienia będą włączone? Przyjedziecie na turniej to zobaczycie.

Czemu nie możecie zrobić porządnego turnieju gdzie zjadą się mixy/teamy, zrobić S&D na promodzie, oraz pozwolić na swoje myszki/podkladki i configi.
Jak już coś organizujecie na dużą skalę to wypadałoby aby chociaż zrobić to, co wyżej wymienione. Bo z tego co mi wiadomo, MSI nie jest jakimś nonejmem. Bo robienie czegoś na tzw. odpierdol nigdy nie jest dobre

tallib

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Listopad 2009, 20:07:41 »

Według mnie troche zniszczony lan. Bez promoda to nie gra  :-\

Wilk

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #10 dnia: 25 Listopad 2009, 20:43:09 »

Ludzie z HC będzie naprawde dobrze ale co do configa t osie nii dziwcie lapy za 5-6 tys i kompy tez dbre nei mogą pozwolic an takie zmiany :/

wuszek

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #11 dnia: 25 Listopad 2009, 20:44:54 »

Troche? FOV 65? HC ? Bez cfg ? Chciałem na to iść... I ma być fnatic i pgs ? Już widze jaką będą mieli z nas polewe. Szkoda gadać. Turniej robiony tlyko w kotekście reklamy. 50 zł zniżki na płyte gówna? Mi to nie robi różnicy jeśli płyta kosztuje 550 zł. A ile MSI zarobi na sprzedaży tych płyt? Napewno znaja sie jacyś z gorączką i polecą kupować ale po co ? Powiem wam tyle. Jeśli chcecie zrobić turniej na wysokim poziomie to się zapytajcie zawodników pgs i fnatic ( to w końcu wasza druzyna... ) jak to powinno wyglądać. Nawet nie moge mojej myszki ? Może ci z laptopami cisną na tuch padzie ?  

Gervix

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #12 dnia: 25 Listopad 2009, 21:37:32 »

No to pięknie panowie. MSI wymyśliło nowy typ lana - dla casuali (pub hero)... Dramat.
I jeszcze śmiesznie się pytacie, czy ustawienia gry mają aż takie znaczenie...  Po co się zabieracie za coś, o czym nawet bladego pojęcia nie macie.
Brak własnego sprzętu jeszcze da się przeżyć, ale zakaz zmieniania CFG i do tego public mode z nalotami i perkami to jakaś komedia.
Cu@Kraków.

PaTriarch

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #13 dnia: 25 Listopad 2009, 22:36:24 »

Jeszcze 15 min temu chcialem sie na to wybrac z kumplami, ale po przeczytaniu tego tematu wszystkim nam sie odechcialo. Myslelismy ze jak beda takie druzyny jak Fnatic czy PGS to to bedzie porzadny LAN (Promod, wlasny sprzet, sd - ogolnie tryb turniejowy). Co sie okazuje ? Ze to bedzie zwykla "nawalanka" napalonych dzieci z puba  >:(

Jak juz cos organizujecie to zrobicie to porzadnie... moze cos do tego czasu zrobicie/zmienicie, wtedy napewno chetnych nie zabraknie

wuszek

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #14 dnia: 25 Listopad 2009, 23:41:33 »

o Patriarch do ja kowik z cod.pl:D
Strony: [1] 2 3 ... 5