Autor Wątek: Jak długo trwa wizyta laptopa w serwisie? Można prosić o zmianę płyty?  (Przeczytany 3091 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elkanguro

• Szeregowiec
  • *
  • :

Witam, będę zmuszony wysłać mojego laptopa do serwisu MSI ponieważ od nowości ma problemy z klawiaturą. Zacinają się przyciski i przy normalnym pisaniu często przez to brakuje liter w tekście. W związku z tym mam kilka pytań:
1) Myślicie że to wina klawiatury czy płyty głównej?
2) Jak długo trwa taka wizyta w serwisie?
3) Czy usuną mi wszystkie dane z dysku?
4) Jeśli to wina płyty głównej to czy można prosić o wymianę płyty głównej na taką z inną kartą graficzną? Mam obecnie Xpress 200M i mam problemy ze sterownikami do niej - nie wszystko działa tak jakbym chciał.

[ Popraw temat, jest niezgodny z -> Regulamin-em, pkt.1 - Lzep ]

[ 28-ego, po moim wpisie byłeś na Forum, a temat dalej nie poprawiony - dwa razy nie będę powtarzał -> 14 dni "urlopu" na Forum, a po powrocie masz to poprawić, albo wylecisz na dłużej, razem ze swoim wątkiem - Lzep ]
« Ostatnia zmiana: 30 Lipiec 2008, 16:55:46 wysłana przez Lzep »
MSI S420 z Core Duo T2050 powered by Ubuntu 8.04.1

_dl_

• Generał
  • :

1) Raczej klawiatura.
2)
3) Nie koniecznie, ale i tak lepiej zgrać. Serwis nie odpowiada za dane znajdujące się na dysku, ba w przypadku stwierdzenia iż jest prawdopodobieństwo że jakieś dane znajdują się tam bez odpowiedniej licencji mogą (czytaj powinni) powiadomić odpowiednie organy władzy.
4) Mało prawdopodobne. Z kilku przyczyn. Po pierwsze sposób załatwienia reklamacji pozostaje w kwestii gwaranta. Po drugie - jest mało prawdopodobne że obeszło by się tylko na wymianie płyty - o ile jest jakaś z inną grafiką do tego modelu, trzeba pamiętać że jest to układ zintegrowany - a to ciągnie za sobą dodatkowe koszty których pewnie nikt nie będzie chciał ponieść.
Gigabyte GA890XA-UD3 | AMD Phenom II 905e 4x2,5Ghz | Scythe Ninja | 4x Kingston 2048MB 1600Mhz HyperX | Radeon HD5830 1GB | 2x1TB HDD| Gigabyte ODIN GT 550W | Chieftec WH-01B-B

mors

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: Jak długo trwa wizyta laptopa w serwisie? Można prosić o zmianę płyty?
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Październik 2008, 21:08:56 »

powiem krótko...wizyta mojego laptopa w serwisie troche się przeciąga...trwa juz ponad miesiąc, a w serwisie reklamacyjnym pani nie wie co się dzieje...ŻENADA!!!!!!!!!ODRADZAM SERWIS MSI!!!!!

MSI

• Administrator
  • Generał
  • :
    • MSI Polska
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Październik 2008, 06:45:21 »

Proszę mi wysłać wiadomość z numerem reklamacyjny, a ja postaram się dowiedzieć czegoś jaki jest jego stan.

andrzej2310

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Październik 2008, 08:12:28 »

W moim przypadku wymiana karty sieciowej trzy dni z wysyłką kurierską z Żywca do Wrocławia, polecam!!!

nd022

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Grudzień 2008, 20:48:43 »

Ja wysłałem laptopa w czwartek po południu do wymiany wiatraka. Laptop wrócił we wtorek. Czyli 5 dni w tym weekend. Żadne dane mi nie skasowali ale może dlatego że ustawiłem hasło w Viście. Obsluga rewelacyjna! Dodatkowo nic nie płaciłem za przesylki. Kurier odebrał z domu i dostarczył ponownie do domu.

zboq

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Grudzień 2008, 15:39:10 »

Mój gx-600 nie podnosił się, wysłałem w piątek, i odebrałem w następny, czyli tydzień czasu to trwało, nawet nieźle bym powiedział :)