Autor Wątek: Wind100 - problemy z matrycą!  (Przeczytany 992 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Silver_Pr

• Szeregowiec
  • *
  • :
Wind100 - problemy z matrycą!
« dnia: 08 Grudzień 2008, 09:56:05 »

Miesiąc temu kupiłem MIS Wind100 160 GB, w sklepie gdzie mi go sprzedawali dokładali drugi 2GB Ram. Jak go odpaliłem w domu to matryca mi coś nie łączyła za pierwszym razem! (ciemność widzę)! Przez miesiąc było OK, ale dzisiaj już tylko ciemność! Czasami jak dotknę to matrycy to się obraz pojawia, wygląda jakby coś nie łączyło!
Może ktoś miał taki sam problem?

[ Popraw temat => Regulamin - Lzep ]

[ Pomimo kilkakrotnych wizyt na Forum użytkownik nie zastosował się do poleceń moderatora (również na PW !). Temat poprawiłem, dla autora wątku - > 10 dni "urlopu" - Lzep ]
« Ostatnia zmiana: 09 Grudzień 2008, 19:15:16 wysłana przez Lzep »

_dl_

• Generał
  • :
Odp: Problemy z matrycą!
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Grudzień 2008, 10:00:28 »

Może ktoś podczas instalacji dodatkowej pamięci ruszył wtyczkę, trzeba by się udać do sklepu, żeby rozkręcili i wszystko docisnęli.
Gigabyte GA890XA-UD3 | AMD Phenom II 905e 4x2,5Ghz | Scythe Ninja | 4x Kingston 2048MB 1600Mhz HyperX | Radeon HD5830 1GB | 2x1TB HDD| Gigabyte ODIN GT 550W | Chieftec WH-01B-B

Silver_Pr

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: Problemy z matrycą!
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Grudzień 2008, 12:14:19 »

Dzięki za radę tak zrobiłem, ale okazuję się, że to nie wtyczka tylko prawdopodobnie tasiemka!  >:( Niestety konieczna wizyta we Wrocławiu.
Ps. zawsze sprawdzajcie, zatem nowego laptopa - przez "powachlowanie" matrycą, to go można oddać tego samego dnia do sklepu i wziąć nowego! Tak mi powiedzieli w moim!  W sumie mogłem tak zrobić, a tak to zostanę parę dni bez sprzętu!