Autor Wątek: Trudno zachować kulture  (Przeczytany 2124 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zen

• Szeregowiec
  • *
  • :
Trudno zachować kulture
« dnia: 21 Kwiecień 2008, 08:46:39 »

CYTAT
"Last but not least": na Forum obowiązują zasady kultury osobistej, co oznacza, że wszelkie posty zawierające sformułowania obraźliwe, lub za daleko posunięte "wycieczki osobiste" nie będą tolerowane. Co więcej, ci użytkownicy, którzy będą szczególnie aktywni na tym polu, mogą się spodziewać USUNIĘCIA."
Trudno zachowac kulture jednostronnie - czyli staram sie znalesc wsparcie techniczne od MSI wysyłam poczte i ciagle bład w wysyłaniu, zaznaczam ze moja poczta działa i ma sie dobrze, natomiast jak mam doczynienia z lekcewazeniem klienta to nie zachowuje kultury bo mnie sie lekcewazy za moje wydane pieniadze na koleny bubel. Swiat i debilni informatycy zgłupieli w tym wyscigu szczórów, CZy jest choc jeden portal jakiejs firmy który nie lekcewazy klientów, bo wszystkie które zajmują sie komputerami pogłupiały chyba z braku klientów, bo kazdy jak ja szuka wsparcia w środowisku normalnych ludzi a nie porąbanców.
miłego bankructwa - bo nic innego mi nie przychodzi do głowy tylko skierowanie pseudowachowców do łopaty.

Lzep

• Generał
  • :
Odp: Trudno zachować kulture
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Kwiecień 2008, 09:52:53 »

Przesunąłem wątek do właściwego działu.
Pretensje nie do nas - to jest Forum użytkowników produktów MSI - wszyscy mamy podobne problemy, dlatego staramy się sobie pomagać tu, na Forum.
Zacytowałeś fragment regulaminu Forum - i tu go realizujemy w miarę możliwości - ale to nie dotyczy sposobu postępowania firmy MSI, przecież jako jej klienci nie mamy na to żadnego wpływu. Możemy sobie co najwyżej ponarzekać, co dość często pojawia się w wątkach na Forum.
Pozdr.  :)
MSI KT4AV, Athlon XP 2400+@2700+(2.2GHz, 176x12.5, 1.675V), Spire FRII, 2x512MB PC3500 Kingston HyperX(2-2-2-6-1T), 40GB IDE +(80+200) GB SATA, GB-ATI R9550, TV Medion (Ph SAA7134 HL), Chieftec 360-302-DF, WIN2K PL/SP4
----------------------------
Your Time Is Gonna Come ...

couba

• Sierżant
  • **
  • :
Odp: Trudno zachować kulture
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Czerwiec 2009, 08:22:10 »

Ale o jakiej ty kulturze mówisz i o jakim lekceważeniu skoro podczas wysyłania wiadomości miałeś błąd. Znaczy to że nie dałeś  nawet szansy firmie MSI na pomoc sobie. zawsze możesz zadzwonić i rozwiązać problem telefonicznie jak nie umiesz wysyłać wiadomości elektronicznych. to co napisałeś nie świadczy o MSI tylko o tobie.