Autor Wątek: Baterie do Notebooków MSI GX700  (Przeczytany 2046 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Idealista

• Szeregowiec
  • *
  • :
Baterie do Notebooków MSI GX700
« dnia: 29 Styczeń 2008, 14:05:09 »

Witam !

Jestem zainteresowany zakupem baterii do notebooka MSI GX 700, baterii, która będzie miała dużą pojemność i zapewni mi zadowolenie z zakupu Notebooka MSI !!

I tu niestety zaczynają się schody ...

Grzecznie przeglądam stronę MSI znajduję dział gdzie kupić. Jako mieszkaniec Wrocławia mam do wyboru 3 sklepy Arest Apollo Proline :) cudownie ... dzwonię. W ogólna odpowiedz jest taka sama w wszystkich trzech nie mamy takich baterii nie mieliśmy i mieć nie będziemy :( no smutne ale jakoś jeszcze się nie poddaję. Zadzwonię bezpośrenio do MSI-Polska ! Dzwonię i cóż nikt nie podnosi telefonu ... sygnał wołania ... obsługa klienta WOŁA o pomstę do nieba ... w końcu dodzwaniam się na pomoc techniczną. Tam przemiły pan wyjaśnia mi że nie prowadzą handlu detalicznego i odsyła do przedstawicielskich sklepów gdy wyjaśniam że tam już próbowałem ... lituje się i daje namiar na dystrybutorów takich jak Action czy Pronx. Akurat prowadząc mały sklepik komputerowy współpracuję z Action od ponad 10 lat więc problem zdaje się być rozwiązany. Dzwonię do Action tam powiadamiają mnie że owszem wszystko się zgadza ale niestety bateryiek nie mają i nie sprowadzą bo jest to zapotrzebowanie niszowe ...

W żadnym sklepie i żadnej firmie nie chciano mi nawet powiedzieć jakiego modelu baterii potrzebuję ... moje własne poszukiwania dały rezultat ... BTY-L71 (na stronie producenta nie ma tej informacji w przypadku laptopów GX 700)

Jako sprzedawca sprzedaję wiele szajsu bo jest na to zapotrzebowanie "społeczne" ale jako koneser chcę mieć sprzęt z którego będę zadowolony ... o ile sam model GX 700 mogę z czystym sumieniem polecić o tyle polityka firmy woła o pomstę do nieba ... po co wogóle robili w Wrocławiu swoje przedstawicielstwo ?? skoro nie są w stanie nic załatwić ? z Action czy Pronxem mogli dogadywać się z siedziby głównej ...

PS może zajmę się sprowadzaniem bateryiek z UK ...
PS 2 jeśli ktoś ma jakieś alternatywne rozwiązanie to chętnie wysłucham dalej jestem zainteresowany zakupem baterii.

Lzep

• Generał
  • :
Odp: Baterie do Notebooków MSI GX700
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Styczeń 2008, 18:00:18 »

Akurat prowadząc mały sklepik komputerowy .....
może zajmę się sprowadzaniem bateryiek z UK ...
I to jest właściwe rozwiązanie ! Zrób konkurencje MSI - myślę, że możesz spokojnie sprowadzić np. 100 szt. i nieźle zarobić ! Reklamę bezpłatną zapewnia Forum -> http://forum.msi-polska.pl/index.php?topic=1344.0
Pozdr.  :)
MSI KT4AV, Athlon XP 2400+@2700+(2.2GHz, 176x12.5, 1.675V), Spire FRII, 2x512MB PC3500 Kingston HyperX(2-2-2-6-1T), 40GB IDE +(80+200) GB SATA, GB-ATI R9550, TV Medion (Ph SAA7134 HL), Chieftec 360-302-DF, WIN2K PL/SP4
----------------------------
Your Time Is Gonna Come ...