Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Member Center System Maintenance Announcement (July 19, 2021, GMT+8)

There will be a scheduled system maintenance from 10:00 AM to 12:00 Noon on July 19,2021 (GMT+8).

Date and Time:
July 19, 2021 10:00 to July 19, 2021 12:00 (GMT+8)

During the maintenance procedure, the Dragon Center will keep run but might not be able to log in MSI Member center. We appreciate your patience and sincerely apologize for any inconvenience caused.

Thank you for your understanding and support,
MSI

Autor Wątek: kamera w ex600  (Przeczytany 4284 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sayco1

• Szeregowiec
  • *
  • :
kamera w ex600
« dnia: 18 Styczeń 2008, 20:53:07 »

kamera w ex600.   
czytałem wszystko co pisaliscie o kamerkach ale to u mnie nie pomaga prubowałem wgrywać wszystkie sterowniki jakie tylko były podane i jakie samemu wynalazłem ale nic nie trybi wiem o przycisku (p1) w menagzerze widac kamerke ale ona nie widzi sterowników poza sterownikami do visty ale one po zainstalowaniu nie działają pomóżcie co mam robic

[ Poprawić to co napisałeś, na język polski -> Regulamin - Lzep ]
« Ostatnia zmiana: 18 Styczeń 2008, 21:04:48 wysłana przez Lzep »

Jus

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: kamera w ex600
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Styczeń 2008, 18:10:05 »

Hmmm
u mnie kamera działa bez zarzutów, właściwie wszystko działa jak należy... akt, że tez z poczatku miałam problem z kamera za sprawą przycisku P1....i za każdym razem jak chcę uzyc kamerki trzeba go wcisnąć.
dzwoniłeś do serwisu?? zaczynam być przerażona ilością ngatywnych postów na temat tego modelu i serwisu...  :(
Dlaczego nikt w firmie nic z tym nie zrobi  ??? boję się że jak mi cos padnie w lapku to bede mogła się z nim pozegnac na zawsze  :(
pozdrawiam

sayco1

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: kamera w ex600
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Styczeń 2008, 22:35:39 »

Dziękuje za próbę pomocy, będę próbował dzwonić do serwisu ale na razie nie mogłem bo byłem za granicą ale i tak dziekuje za fatyge.