Autor Wątek: MSI GX700 EE  (Przeczytany 1736 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zguba

• Szeregowiec
  • *
  • :
MSI GX700 EE
« dnia: 09 Grudzień 2007, 20:57:12 »

Witam!

1. Jestem szczęśliwym nabywcem MSI GX700 Extreme Edition (kupiony w UK). Niestety wyposażony był w 6-komorową baterię. Na necie wyczytałem, że do tych maszynek będą opcjonalnie dostępne również wersje 9-komorowe, czy gdzieś w Polsce jest możliwość zamówienia takowych? Jeżeli tak, jakiej ceny mogę się spodziewać?

2. Laptopa mam jakieś 2-3 tygodnie i po pierwszych zchwytach zacząłem zauważać wady. Pierwszą jest otwierający się nagminnie dvd-rom, przycisk jest zauważalnie za bardzo czuły na wszelkie naciski wokół. Innym problemem (zapewne dotyczącym tylko mojego modelu) są dziwne problemy z matrycą. Po prawej górnej stronie ekranu są zauważalne szare plamki (małej wielkości). Te można jeszcze przeżyć. Niestety od początku martwiło mnie tak jakby zadrapanie matrycy u góry po lewej stronie (Szczególnie widoczne przy wyłączonym ekranie i oadającym nań świetle). Dziś po włączeniu ekranu na białym tle zauważyłem, że w dwóch miejscach przy tym "zarysowaniu" są dwa ciemnoszare punkciki totalnie nie zmieniające barwy. Jako, że nie znam się na tym, chciałbym się spytać czy jest możliwe, że to padnięte piksele? Jeżeli tak to co w tej sytuacji moge zrobić? (Posiadam dwuletnią gwarancję międzynarodową).

Pozdrawiam

_dl_

• Generał
  • :
Odp: MSI GX700 EE
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Grudzień 2007, 10:49:22 »

2. Tak to są prawdopodobnie badpixele... Problem w tym, żeby mogło to zostać uznane za uszkodzenie matrycy potrzebne są trzy.

http://forum.idg.pl/lofiversion/index.php/t93141.html
Gigabyte GA890XA-UD3 | AMD Phenom II 905e 4x2,5Ghz | Scythe Ninja | 4x Kingston 2048MB 1600Mhz HyperX | Radeon HD5830 1GB | 2x1TB HDD| Gigabyte ODIN GT 550W | Chieftec WH-01B-B