Autor Wątek: problem z MSI Afterburner  (Przeczytany 144 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

adamPOLAND

• Szeregowiec
  • *
  • :
problem z MSI Afterburner
« dnia: 17 Lipiec 2021, 10:54:41 »

Witam,zainstalowałem ponownie system windows , sterowniki karty graficznej GTX 1060 i program , co się okazuje , nie pokazuje mi nic , próbowałem od wersji 4.6.2 po wersję beta 4.6.4 i też nic , nie wiem dlaczego , przedtem był problem z OC Scannerem na samym początku,zegary pokazywało ale nie mogłem zrobić OC Scanner bo coś tam było NVAPI 471.11 , jakiś bug , teraz problem taki,że nie działa program . Włączyłem w panelu NVIDIA dostęp do wskaźników wydajności karty graficznej ale to nie pomogło . Zanim wgrałem na nowo system przedtem program działał dobrze ,.Załączam zrzut ekranu z tym,co się dzieje,nawet wchodzę w ustawienia i pisze mi to co na zrzutach i oznaczyłem czego brakuje i co działało przedtem.
Proszę o pomoc w tej kwestii.
Może i bym spróbował zainstalować poprzednią wersję sterownika,wpierw bym usunął programem DDU sterownik graficzny ale to poczekam na waszą opinię.

adamPOLAND

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: problem z MSI Afterburner
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Lipiec 2021, 16:46:38 »

udało mi się w końcu zainstalować program lecz nie działa OC Scanner ,występuje taki oto błąd jak na zrzucie,więc albo program w fazie beta jest uszkodzony albo nie wiem,bo starsza wersja mi działała tak samo , zanim jak wspomniałem w pierwszym poście przed intalacją windows działał poprawnie ,teraz występują dziwne problemy,co to jest te NVAPI mode ? Moze coś brakuje ze sterownika

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: problem z MSI Afterburner
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Lipiec 2021, 06:17:41 »

Hej,
A jaką dokładnie kartę grafiki MSI posiadasz, jaki model?

Pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland