Autor Wątek: Dragon Center rujnuje mój indeks niezawodności systemu  (Przeczytany 231 razy)

DagiLajki

• Szeregowiec
  • *
  • :
  • Yippie-kay-yay
Dragon Center rujnuje mój indeks niezawodności systemu
« dnia: 27 Marzec 2021, 11:03:13 »

Hej.

Od samego początku indeks niezawodności systemu poleciał na łeb na szyję ze względu na notoryczne wywalanie się modułu "Remind_SSD".

Załączam 5 zrzutów ekranu.

Aktualizacje i reinstalacje DC oczywiście nie pomagają. Jeżeli ręcznie uruchomię instalator "MSI NBFoundation Service" który leży na ścieżce "C:\Program Files (x86)\MSI\MSI NBFoundation Service\" dostaję komunikat (nie pamiętam dokładnego brzmienia), że czegoś tam nie znaleziono i komunikaty błędów ucichają w dzienniku zdarzeń windowsa... ale przestaje działać nakładka na dodatkowe funkcje od klawisza "FN".

Nadal mogę wyciszyć głośniki, ale nie zapala się już dioda na klawiszu F1, i np. przestaje działać skrót na odwrócenie ekranu do góry nogami... oraz nie pojawiają się dymki informujące o aktywacji danej funkcji z użyciem klawisza "FN".

Jedyna opcja żeby to odzyskać to pełna reinstalacja DC co oczywiście powoduje, że wracają "krasze" z modułu "Remind_SSD".

Pisałem aplikacje na .NET przez kilka lat i coś tam wiem... nie uważam się za eksperta w tej dziedzinie ale jednak muszę przyznać, że tak koślawo napisanej aplikacji dawno nie widziałem.

Pozdrawiam.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: Dragon Center rujnuje mój indeks niezawodności systemu
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Marzec 2021, 11:27:43 »

Hej,
Zbierz proszę te screenshoty, dodaj eksporty informacji o systemie - >>KLIK<< i >>KLIK<< . Dołącz numer seryjny sprzętu. Wyślij wszystko na info.pl@msi.com, przekażemy do działu rozwoju oprogramowania, by się przyjrzeli sprawie.

Pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

DagiLajki

• Szeregowiec
  • *
  • :
  • Yippie-kay-yay
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Kwiecień 2021, 18:17:41 »

Hej,

Poszło. 5x PNG i 2x TXT spakowane do pliku raport.zip

Pozdrawiam.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Kwiecień 2021, 07:21:11 »

Hej,
Oczywiście, dziękujemy za informację. Dział techniczny z pewnością odpowie.

Pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland