Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Member Center System Maintenance Announcement (July 19, 2021, GMT+8)

There will be a scheduled system maintenance from 10:00 AM to 12:00 Noon on July 19,2021 (GMT+8).

Date and Time:
July 19, 2021 10:00 to July 19, 2021 12:00 (GMT+8)

During the maintenance procedure, the Dragon Center will keep run but might not be able to log in MSI Member center. We appreciate your patience and sincerely apologize for any inconvenience caused.

Thank you for your understanding and support,
MSI

Autor Wątek: Dostępnoość MSI Prestige 14  (Przeczytany 1091 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Void

• Szeregowiec
  • *
  • :
Dostępnoość MSI Prestige 14
« dnia: 10 Marzec 2021, 09:36:48 »

Dzień dobry,
Planuje zmianę laptopa i tak się złożyło, że MSI Prestige 14 i7-11x spełnia moje oczekiwania, ale mam problem ze znalezieniem tego modelu w sklepach. Na chwilę obecną znalazłem model Prestige 14 A11SCX-070PL w 2 sklepach w wersja Pure Whte. Nie ukrywam, że wolałbym wersję Carbon Gray której nigdzie nie ma.
Czy obecnie jest problem z dostępnością laptopów MSI i czy gdzieś mógłbym uzyskać więcej informacji na temat dostępności tego modelu.
https://pl.msi.com/Business-Productivity/Prestige-14-A11X/Overview

Z góry dziękuję
Pozdrawiam

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: Dostępnoość MSI Prestige 14
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Marzec 2021, 13:04:03 »

Hej,
Napisz do nas na pomoc techniczną, na info.pl@msi.com, podpytamy działu handlowego jakie są plany dostępności tego sprzętu/czy go gdzieś będzie można dostać. Ja niestety nie mam takich informacji z pierwszej ręki, przykro mi.

Pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland