Autor Wątek: Projektor problem z połączeniem  (Przeczytany 1889 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ksevis1

• Szeregowiec
  • *
  • :
Projektor problem z połączeniem
« dnia: 23 Luty 2021, 11:31:41 »

Witam,

zakupiłem ostatnio projektor Epson EH-TW740 i mam problem z przesłaniem obrazu za pomocą kabla HDMI nie wiem od czego to zależy ale czasem po prostu udaje się przesłać obraz bez problemu jednak po chwili bez jakichkolwiek przyczyn obraz znika i jedyna informacja to Brak sygnału nie jest to wina kabla ponieważ na innym laptopie wszystko działa bez problemu co ciekawe gdy wejdę w Menadżer urządzeń to w zakładce karty graficzne mam urządzenie jako "epson projektor idd device" i jest opcja włącz urządzenie jednak gdy naciskam ten przycisk cały menadżer urządzeń resetuje się i przez pół sekundy urządzenie to widnieje jako aktywne jednak zaraz potem wraca w stan nieaktywności orientuje się ktoś co może być przyczyną takiego stanu?

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: Projektor problem z połączeniem
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Luty 2021, 12:02:50 »

Hej,
Przede wszystkim podaj info - jaki to laptop, jaki system, wersje sterowników. Spróbuj inny kabel, mimo wszystko - czasami wejścia HDMI się różnią bardzo delikatnie. Pomyśl o ostrożnym i delikatnym przeczyszczniu portów HDMI odpowiednim do tego typu działań płynem (to samo możesz zrobić z kablem). System postawiłeś w UEFI?

Pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland