Autor Wątek: Aplikacja do sterowania RGB klawiatury  (Przeczytany 1150 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tonomipl

• Szeregowiec
  • *
  • :
Aplikacja do sterowania RGB klawiatury
« dnia: 26 Styczeń 2021, 14:28:11 »

Znacie może jakieś programy do sterowania RGB w klawiaturze oprócz tej oryginalnej Mystic light, która ma zero funkcji i jest praktycznie nieaktualizowana?

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: Aplikacja do sterowania RGB klawiatury
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Styczeń 2021, 11:37:30 »

Hej,
Do klawiatur MSI jest Dragon Center, Steel Series Engine (w laptopach) oraz osobna aplikacja Mistic Light (rzadziej). Inne programy mogą nie sterować prawidłowo podświetleniem.

Pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

tonomipl

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Styczeń 2021, 20:05:14 »

kurcze to słabo Mystic Light nie fajnie mnie zaskoczyło, jakbym wiedział to bym raczej teraz tej klawiatury nie kupił :/, będą chociaż jeszcze jakieś aktualizacje do tego?

keiytom

• Generał
  • :
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Styczeń 2021, 20:51:14 »

A może jakieś szczegóły? O jaką klawiaturę w ogóle chodzi? i co chciałbyś żeby ten program robił?

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Styczeń 2021, 12:56:14 »

Hej,
Będzie ciężko odpowiedzieć, póki nie podasz większej ilości szczegółów. Z czym dokładnie jest problem. Jaki model, jaka wersja oprogramowania.

Pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

tonomipl

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Styczeń 2021, 11:29:23 »

MSI VIGOR GK50 low profile, aktualnie mam dragon center 2.0, co chciałbym żeby robił? cokolwiek aplikacja Mystic Light w Dragon Center pozwala na tak mało, że to jakaś porażka

keiytom

• Generał
  • :
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Styczeń 2021, 12:22:47 »

Czyli dokładnie co? Aplikacja robi wszystko to co może zrobić w tej klawiaturze z podświetlaniem. Chyba, że zainstalowałeś DC nie dla swojej klawiatury i ma jakąś ograniczoną funkcjonalność. Ale ogólnie z podświetlaniem wiele raczej się nie zrobi w żadnej klawiaturze, poza zmianą kolorów, zmianą sposobu podświetlania np. fala w rytm muzyki itd. i ustawieniem profili.

Poniżej filmik w jaki mniej więcej sposób może być podświetlana ta klawiatura:

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Luty 2021, 12:53:45 »

Hej,
Ja nadal nie wiem co chcesz osiągnąć. :-)
Dla tych klawiszy apka to Dragon Center. Najnowsza wersja do pobrania ze strony wsparcia - https://pl.msi.com/Gaming-Gear/support/VIGOR-GK50-LOW-PROFILE#down-driver&Win10%2064

Pozdrawiam,

MSI FAE Poland

tonomipl

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Marzec 2021, 20:12:12 »

tak dokładnie tą aplikacje mam XD, w porównaniu do konkurencji na nic nie pozwala, chciałbym sam zaprogramować sobie rodzaj podświetlenia, logitech, razer na to pozwalają.

tonomipl

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Marzec 2021, 20:21:13 »

można zamknąć temat widzę, że mi nie pomożecie :] MSI FAE dalej pewnie nie rozumie, to pozostawię pana w niewiedzy.

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Marzec 2021, 20:46:01 »

Trzeba było kupić Corsair czy Logitech. To jest dość prosta sprawa - zwykły research przed zakupem. Wtedy nie ma (zbyt często) żalu że się źle wybrało ;)
Zamykam na prośbę.

Wszystkie moje posty odzwierciedlają moje zdanie i opinię. Nie pracuję dla MSI.