Autor Wątek: Długi okres oczekiwania na klucz Valhalli za płytę MSI  (Przeczytany 607 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mrokness

• Szeregowiec
  • *
  • :
Długi okres oczekiwania na klucz Valhalli za płytę MSI
« dnia: 17 Styczeń 2021, 11:52:41 »

Cześć.

Mam pytanie czy to normalny okres oczekiwania na klucz czy może coś poszło nie tak?
18.12.2020 zarejestrowałem płytę główną MPG B550 GAMING CARBON WIFI. Po jakimś czasie status zmienił się, było to chyba jeszcze w grudniu, dobrze nie pamiętam na Redeem success. Dzisiaj jest już prawie miesiąc od zgłoszenia a klucza nie ma? Regularnie sprawdzam skrzynkę. Nic tam od MSI nie trafiło. Czy to normalne.?
Poprosiłem nawet o wsparcie zadając pytanie łamaną angielszczyzną w dniu  2021-01-13. Numer zgłoszenia Ticket#638630. Brak odpowiedzi w terminie zwykle do 3 dni jak napisano na stronie.
No i nie wiem co dalej?

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: Długi okres oczekiwania na klucz Valhalli za płytę MSI
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Styczeń 2021, 13:02:14 »

Hej,
Odpowiedzi na zgłoszenia promocyjne powinny być zgodne z regulaminem promocji.
Kontaktuj się bezpośrednio z działem promocji:
Obsługa promocji

TEL 1: (+48) 71 306 70 72(dla linii produktowych: notebooki, monitory Content Creator, monitory PRO, komputery Content Creator, komputery AIO, komputery PRO);
    TEL 2: (+48) 71 306 70 73(dla linii produktowych: karty graficzne, płyty główne, monitory gamingowe, komputery gamingowe, akcesoria, fotele, obudowy, chłodzenia);
    E-mail: promocje@msi.com
    Godziny pracy:od poniedziałku do piątku w godz. 10-13.

Pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland