Autor Wątek: MSI Dragon Center nie działa  (Przeczytany 721 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

andzelikaa.k10

• Szeregowiec
  • *
  • :
MSI Dragon Center nie działa
« dnia: 24 Grudzień 2020, 21:44:27 »

Hej, mój problem polega na tym, że po zainstalowaniu aplikacji Dragon Center, by móc sobie skonfigurować myszkę MSI CLUTCH GM11 wyskakuje mi problem, a konkretnie woła o ściągnięcie aplikacji Creator Center, która już jest, gdyż mam laptopa MSI, a przed instalowaniem tej aplikacji zarejestrowałam produkt normalnie.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: MSI Dragon Center nie działa
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Styczeń 2021, 12:50:13 »

Hej,
Stąd pobierasz DC - https://pl.msi.com/Gaming-Gear/support/CLUTCH-GM11#down-driver&Win10%2064 ? Jeśli tak, podeślij do nas na info.pl@msi.com opis problemu, eksport z MSI Help Desk dla Twojego laptopa (rozumiem, że masz sprzęt z serii Creator/Prestige/Modern - dla Twórców nie dla Graczy), numery seryjne urządzeń i spróbujemy zduplikować błąd lub podesłać do HQ (co prędzej) by poprawili oprogramowanie.

Pozdrawiam,
Pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

Tyrf

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Styczeń 2021, 20:58:47 »

Witam podłącze się pod wątek,
mam problem Dragon Center (w dniu dzisiejszym tj 08.01.2021 przestała działać), po uruchomieniu komunikat: "Dragon Center requires administrator permission to finish the installation ...." (do tej pory było ok - choć parę razy już miałem taki problem, ale zawsze po uruchomieniu DC jako administrator, wszystko wracało do normy)
Teraz niestety mimo postępowania według wskazówek, cały czas ten sam komunikat.
Odinstalowany DC i zainstalowany ponownie (Dragon Center_2.0.98.0) ale nadal ten sam problem - komunikat.

ps. Wcześniej użyta opcja naprawiania i restartowania ustawień, DC w zakładce aplikacje zajmuje 0 KB

Win 10 64bit
B450 - Tomahak Max
konto administratora

« Ostatnia zmiana: 08 Styczeń 2021, 21:07:42 wysłana przez gstrojny »

Tyrf

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Styczeń 2021, 18:30:06 »

problem rozwiązany

pomogło odinstalowanie
MSI Dragon Center
MSI SDK
MSI Display Kit
wyłączenie w autostart DiagnosticTool

i ponowne zainstalowanie Dragon Center_2.0.98.0

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Styczeń 2021, 12:04:39 »

Hej,
Nowa wersji DC wyszła dosłownie kilka dni temu, poprawiono w niej kilka problemów -stąd Twoje rozwiązanie. Dzięki za podzielenie się nim.
Pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

robintom68

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Styczeń 2021, 20:39:57 »

Witam to i dodam problemy z Dragon.
Świeżo kupiony kilka dni temu laptop i Dragon działał.
Po aktualizacji nie pokazuje prędkości wiatraków i temperatury procesorów.
Odinstalowanie i zainstalowanie niczego nie zmieniło.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Styczeń 2021, 10:20:42 »

Hej,
Jak zwykle - bardzo prosimy o stosowanie zasad forum. Z nowym problemem otwierasz nowy wątek. Opisujesz swój problem dokładnie, podajesz konfigurację sprzętową, nazwy posiadanych sprzętów, wklejasz otrzymywane błędy (najlepiej na print-screenach lub zdjęciach). Nie zapominaj proszę o wersji oprogramowania, które sprawia problem ("najnowsze" to nie wersja, tak dla przypomnienia :-) ). Nie zaszkodzi jak opiszesz kroki jakie podjąłeś w celu pozbycia się problemów.
Dzięki.

Temat zamykam.

Pozdrawiam,

MSI FAE Poland