Autor Wątek: Aktualizacja biosu  (Przeczytany 595 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

emilcarry

• Szeregowiec
  • *
  • :
Aktualizacja biosu
« dnia: 03 Grudzień 2020, 18:39:54 »

Postanowiłem zaktualizować bios w płycie msi h310 pro vh do najnowszego za pomocą live update 6. Wersja biosu do której aktualizowałem to 7B33v1C. Instalacja prawdopodobnie zakończyła się(było 100% i pc się wyłączył). Problem w tym że po updacie komputer nie wstaje. Po naciśnięciu włącznika zero reakcji. Po wyjęciu baterii i zresetowaniu zworek wentylatory zakręciły się i odrazu zgasły. Jest jeszcze jakiś ratunek czy tylko serwis, a jeśli tak to czy gwarancja obejmuje tego typu rzeczy

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: Aktualizacja biosu
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Grudzień 2020, 12:38:55 »

Hej,
Jeśli reset CMOSu nie pomaga, spróbuj włączyć komputer na minimalnej konfiguracji (1 kostka RAMu, brak peryferiów i dysków). Jeśli i to nie pomoże - będzie trzeba reklamować płytę (do sklepu). Jeśli zostanie stwierdzone, że problem nie jest z winy użytkownika - naprawią to na gwarancji (jeśli naprawa jest możliwa).

Pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland