Autor Wątek: GL75 Leopard 10SFR jak zamienić klawiszy prawy alt ze slash ?  (Przeczytany 683 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

m.charkiewicz85

• Szeregowiec
  • *
  • :

Cześć,
Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem laptopa GL75 Leopard 10SFR. Chciałbym zamienić przycisk na klawiaturze prawy alt ze Slash. Niestety w tym modelu klawiatura podświetla się wyłącznie na czerwono i w Steelseries nie da się tego zrobić. Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł jak to zrobić to będę wdzięczny za każdą pomoc.
Z góry dziękuję i pozdrawiam

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: GL75 Leopard 10SFR jak zamienić klawiszy prawy alt ze slash ?
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Listopad 2020, 12:30:25 »

Hej,
Sprawdź w BIOSie, w zakłądce Advanced, niektóre wersje to umożliwiały (do BIOSu wchodzisz klawiszem DEL, wciskanym zaraz po uruchomieniu komputera). Mapowanie klawiszy można też zmienić w samym systemie - zewnętrznym oprogramowaniem. Wystarczy poszukać w Google. Zalecam jednak ostrożność przy instalacji tego typu oprogramowania, by nie nabawić się "wirusa" z jakiejś niezaufanej witryny.

Pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

m.charkiewicz85

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Listopad 2020, 12:48:45 »

Zmieniłem to w BIOS. Było to dziecinnie proste;) także bardzo dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Grudzień 2020, 07:51:42 »

Hej,
Super, cieszę się, że rozwiązałeś problem.
Temat zamykam.
Pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland