Autor Wątek: Promocje Black Friday.  (Przeczytany 1108 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

toolpusher13

• Szeregowiec
  • *
  • :
Promocje Black Friday.
« dnia: 24 Listopad 2020, 19:40:27 »

Cześć,
Chce sobie wymienić płytę na MEG X570 Gaming Plus która kwalifikuje się zarówno do otrzymania cashaback'u jak i do AC Valhalla.
Czy kupując na firmę (jednoosobowa działalność) jestem uprawniony do obydwu promocji?

Dzięki.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: Promocje Black Friday.
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Listopad 2020, 07:28:18 »

Hej,
Jeśli w regulaminie promocji nie ma odpowiedzi na to pytanie - pisz bezpośrednio na promocje@msi.com. Z tego co ja pamiętam, promocje zazwyczaj nie łączą się i mogą nie obowiązywać w przypadku zakupów "na firmę".
Jak pisałem, koniecznie skontaktuj się z promocje@msi.com by wyjaśnić sprawę.

Pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

pawelzimny

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Listopad 2020, 08:54:18 »

dzień dobry , widziałem ,że ogłaszają państwo możliwość zakupu Laptop MSI Prestige 14 A10SC-215PL wpromocyjnej cenie 4449 poprzez sklep morele.net;probowalem wykonać tranzakcję w tej cenie, niestety sklep ten nic nie wie o ogłoszonej promocji. jak można skorzystać z promocji? Pozdrawiam

keiytom

• Generał
  • :
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Listopad 2020, 14:37:45 »

Hej,

a w którym miejscu widziałeś taką informację? MSI może oferować w promocji jakieś dodatki ewentualnie cashback ale cenę przeważnie ustala sklep w którym dany sprzęt jest oferowany

https://pl.msi.com/Promotions/ <-- tu strona ze wszystkimi promocjami

pawelzimny

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Listopad 2020, 17:48:28 »

sprawa stała się jasna, nie podświetlało się wcześniej ,że promocja jest od 27 .11; cena jest podana na stronie msi
https://pl.msi.com/Promotion/blackweek/nb
pozdrawiam

pawelzimny

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Listopad 2020, 17:52:05 »

zrzut ekranu

MAG Master

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Listopad 2020, 20:05:07 »

Witam, zakupiłem płytę główną wczoraj. Zarejestrowałem produkt na moim profilu, złożyłem wniosek o odbiór gry.
1. Żeby odebrać cashback muszę poczekać 14 dni, a następnie na stronie https://black-friday-2020.msi-promotion.com/pl/?country_promotion=31 złożyć wniosek?
2. Dlaczego strona z dodatkową promocją nie działa w naszym kraju, a na innych działa? https://pl.msi.com/Landing/join-shout-out-for-msi Mogę jakoś odebrać jeszcze nagrodę z tej promocji?

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Grudzień 2020, 08:10:04 »

Hej,
Pisz proszę na promocje@msi.com w celu wyjaśnienia tych spraw.

Pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

MAG Master

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Grudzień 2020, 08:33:36 »

Napisałem i do dziś brak odpowiedzi  :-X

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Grudzień 2020, 13:48:31 »

Hej,
Napisz ponownie, załącz nas (info.pl@msi.com) w kopii, postaramy się podesłać e-mail dalej. Możesz użyć innej skrzynki pocztowej, może Twoje mejle trafiają do spamu?

Pozdrawiam,

MSI FAE Poland

Marklar

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Grudzień 2020, 06:39:16 »

Hej! :)
Jakiś nowy feedback w tej sprawie jest? Jestem w podobnej sytuacji, zakupiłem X570 Gaming Edge WiFi i zgłosiłem ją do wymiany na AC Valhalla (o cashbacku nie wiedziałem).
Zakupu dokonałem na koniec listopada, produkt zarejestrowałem i zgłosiłem do wymiany drugiego grudnia. Od tamtej pory status w ogóle się nie zmienił (awaiting review), napisałem dwa maile (na promocje@msi.com i info.pl@msi.com) bez żadnego odzewu.
I tak się zastanawiam, czy jeśli ilość kluczy jest ograniczona to mogę gry nie dostać z powodu długiego czasu procesowania wymiany produktu?

Pozdrawiam,
Marek

miedzianek

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Grudzień 2020, 21:51:30 »

Ja też zarejestrowałem się na początku grudnia, zero odezwu a już 14 dni minęło...nigdy więcej MSI...ani dziękuję, ani przykro mi ale kodów koniec, ani pocałuj się pan w pupsko...

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #12 dnia: 16 Grudzień 2020, 22:07:47 »

Niestety tak wyglądają promocje MSI. 100 użytkowników dostanie kod, a 20 nie. Z tego co wiem to MSI jak zwykle nie daje rady z ilością zgłoszeń, nie tylko w Polsce (HQ jest zalane zgłoszeniami tego typu). Przykra prawda, ale jedyne co mogę polecić to dalej próbować się kontaktować z działem promocji. MSI FAE, ani ja, nie jesteśmy w stanie nic z tym zrobić.
Oczywiśvie też, warto zwrócić uwagę na daty promocji. Bywają przypadki że osoba w państwie "A" zobaczy warunki promocji i datę dla państwa "B" a później afera..

Wszystkie moje posty odzwierciedlają moje zdanie i opinię. Nie pracuję dla MSI.

miedzianek

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #13 dnia: 16 Grudzień 2020, 22:35:30 »

Toć głupi nie jestem, przez PL stronę się rejestrowałem i widzę daty

No to jak nie dają rady to niech zatrudnią ludzi? Nie rozumiem tego

Marklar

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #14 dnia: 17 Grudzień 2020, 08:12:14 »

Właśnie sprawdziłem wymianę i w końcu została przeprocesowana - dostałem kod!

ps. ale na żadnego maila nie przyszła odpowiedź ;)

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #15 dnia: 17 Grudzień 2020, 13:44:15 »

Hej,
Może mejl się gdzieś zgubił w spamowych skrzynkach.
Jak nie dostajecie odpowiedzi mejlowo, zawsze można zadzwonić:
Obsługa promocji

TEL 1: (+48) 71 306 70 72(dla linii produktowych: notebooki, monitory Content Creator, monitory PRO, komputery Content Creator, komputery AIO, komputery PRO);
    TEL 2: (+48) 71 306 70 73(dla linii produktowych: karty graficzne, płyty główne, monitory gamingowe, komputery gamingowe, akcesoria, fotele, obudowy, chłodzenia);
    E-mail: promocje@msi.com
    Godziny pracy:od poniedziałku do piątku w godz. 10-13.
Lub złożyć ticket na register.msi.com

Pozdrawiam,

MSI FAE Poland

miedzianek

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Grudzień 2020, 18:54:01 »

Zero odpowiedzi od suportu, brak kodu, 20 dni minelo, daje sobie spokoj. ostatni raz msi kupuje. jak tak to kupujcie kupujcie bo promocja, zachecaja do zakupu, a jak co do czego to wypinaja sie...

robertss

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #17 dnia: 21 Grudzień 2020, 11:46:19 »

Witam.

27.11.2020 r kupiłem płytę główną. Zarejestrowałem produkt na swoim profilu, wypełniłem wniosek na odbiór gry. Po około trzech tygodniach przyszła notatka, że źle wykonałem zdjęcie naklejki z numer seryjnym wraz z kawałkiem kartonu (powinna być tylko sama naklejka bez pudełka). Poproszono o ponowne przesłanie zdjęcie samej naklejki z numer seryjnym co uczyniłem. Podczas ponownego wysyłania zdjęcia naklejki ukazał się błąd wysyłania. Ponowne wysłanie nie było już możliwe, czy istniej możliwość sprawdzenia czy zdjęcie dotarło do promocji ?
Pozdrawiam Robert.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #18 dnia: 21 Grudzień 2020, 13:11:48 »

Hej,
Trzeba kontaktować się z działem promocji, na podane powyżej kanały komunikacyjne.

Pozdrawiam,

MSI FAE Poland

miedzianek

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Grudzień 2020, 19:33:02 »

Hej,
Trzeba kontaktować się z działem promocji, na podane powyżej kanały komunikacyjne.

Pozdrawiam,

Dział promocji nie odpowiada od dłuższego czasu. Pisałem meila na początku promocji z zapytaniem o pewne kwestie związane z AC Valhalla. Minął miesiąc i zero odpowiedzi

keiytom

• Generał
  • :
« Odpowiedź #20 dnia: 21 Grudzień 2020, 20:05:21 »

Jeśli chce się uzyskać szybko i dokładnie jakaś informację to powinno się zadzwonić. Jeśli wysyła się gdzieś maila gdzie osoby tam pracujące dostają setki maili dziennie trzeba liczyć się z tym, że może się on gdzieś zawieruszyć lub z powodu treści lub tytułu zostanie on uznany przez filtry jako Spam.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #21 dnia: 23 Grudzień 2020, 08:56:38 »

Hej,
W takim razie zadzwoń proszę lub złóż ticket na register.msi.com. Może e-mail ginie gdzieś w skrzynkach spamowych.

Pozdrawiam,

MSI FAE Poland