Autor Wątek: GTX 1060 6GB podkręcenie  (Przeczytany 120 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

racea

• Szeregowiec
  • *
  • :
GTX 1060 6GB podkręcenie
« dnia: 22 Listopad 2020, 09:42:59 »

Witam mam problem z podkręceniem karty gtx 1060 6GB w msi afterburner. Laptop MSI GP 63 Leopard 8RE
otóż w afterburner nie mogę odblokować suwaków z napięciem mocą limitem temperatury i wentylatorami ss poniżej, wie ktoś jak to zrobić? i jak ktoś kręcił tą karte to prosze o informacje o ile zwiększył MHZ

keiytom

• Generał
  • :
Odp: GTX 1060 6GB podkręcenie
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Listopad 2020, 10:12:37 »

Masz zablokowane te opcje ponieważ jest to laptop, czyli możesz podkręcić tylko zegary pamięci i procesora. Karta ta nie posiada własnego wentylatora, jest chłodzona za pomocą chłodzenia laptopa

racea

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Listopad 2020, 15:27:49 »

nie da się odblokować chociaż samego parametru power?

keiytom

• Generał
  • :
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Listopad 2020, 16:02:02 »

Wszystko się da tylko:

- trzeba zapłacić komuś kto się tym zajmuje za modyfikację Biosu, vBiosu,
- unieważniona gwarancja,
- możliwość "ubicia" laptopa czy to podczas nieprawidłowego wgrywania modyfikacji czy to nieprawidłowego OC

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Listopad 2020, 11:57:28 »

Hej,
Sugerujemy używać oprogramowania dedykowanego do tego laptopa, oprogramowanie dostępne na stronie: https://pl.msi.com/Laptop/support/GP63-Leopard-8RE#down-bios
Wszelkie niestandardowe modyfikacje BIOSu/vBIOSu, opisane powyżej mogą skutkować uszkodzeniem komputera i anulowaniem gwarancji. Wykonujesz je, jeśli się zdecydujesz, na własną odpowiedzialność.

Pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland