Autor Wątek: nie działający bluetooth msi prestige 14 A10SC  (Przeczytany 196 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konferno

• Szeregowiec
  • *
  • :
nie działający bluetooth msi prestige 14 A10SC
« dnia: 17 Listopad 2020, 09:21:10 »

Witam,

kupiłem tego MSI jakoś miesiąc temu. Od początku mam problem z bluetooth, połączyłem myszkę microsoftu przez wbudowany modem i myszka często się rozłączała (co mnie zaczyna doprowadzać do szewskiej pasji), ale sądziłem, że to wina myszki.

Aktualnie nie działa mi kompletnie bluetooth, nie ma go w menadżerze urządzeń. W services.msc usługa obsługi bluetooth działa i jest ustawiona na uruchamianie automatyczne. Tryb samolotowy jest wyłączony, a ten model laptopa nie ma klawisza funkcyjnego przypisanego do bluetooth.

Skończyły mi się pomysły, a wolałbym nie odsyłać laptopa na gwarancję, bo szkoda mi 2 tygodni braku jego użytkowania.

Proszę o pomoc, gdybym miał coś doprecyzować lub wysłać jakieś zrzuty ekranu to zrobię to jak najszybciej.

pozdrawiam

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: nie działający bluetooth msi prestige 14 A10SC
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Listopad 2020, 10:04:07 »

Hej,
A Wi-Fi działa bezproblemowo?
Zaktualizuj:
- system operacyjny poprzez Windows Update
- firmware, bios - do pobrania ze strony wsparcia sprzętu
- przeinstaluj sterowniki BT, pobierając je również ze strony wsparcia sprzętu.
Nie można niestety wykluczyć problemu z samym modułem BT. Wtedy jednak reklamacja będzie niezbędna. Sprzęt na gwarancję D2D zgłaszamy na stronie: cs.msi.com.

Pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland