Autor Wątek: Dzwiek na K7N2  (Przeczytany 1353 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Grzegorz

• Gość
Dzwiek na K7N2
« dnia: 20 Czerwiec 2003, 21:01:15 »

Witam

Mam problem z dzwiekiem w niektorych grach np TOCA Race Driver. Dzwiek jest bardzo znieksztalcony slychac jakies piski. Co moze byc przyczyna ?

N

• Sierżant
  • **
  • :
(Bez tematu)
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Lipiec 2003, 14:10:28 »

Witam, mam ten sam problem w grze Legacy of Kain: Soul Reaver 2 pod Win XP, lecz sądziłem że to wina tego właśnie systemu (gra nie ma ofichalnego wsparacia dla 2000/xp). Pomogło troche obniżenie do minimum suwaka przyśpieszenia directsound w zaawansowanych właściwościach audio, ackolwiek problemy są nadal :/
Kobieta informatyk jest jak Âświnka morska - ani Âświnka, ani morska  :D

kosynier

• Szeregowiec
  • *
  • :
(Bez tematu)
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Październik 2003, 18:19:43 »

Mialem ten sam problem, dzwiek szwankowal przy grach. Faktycznie pomoglo obnizenie suwaka w przyspieszeniu sprzetowym direx, jednak nie na dlugo. Problem wracal. Dopiero gdzies uslyszalem ze to port drukarki kluci sie z karta dzwiekowa. Pomogly dopiero zmiany  w Biosie.

bogiman

• Kapitan
  • :
    • Hattrick
(Bez tematu)
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Październik 2003, 20:58:50 »

Witam. A używacie może nowych sterów od nForce. Podobno poprawiali głównie dźwięk. Ale nadal są jakieś dziwne sytuacje. Może niedługo wyjdzie pack z poprawkami dla MSI tak jak wcześniej dla innych producentów.  
W instrukcji obsługi nigdy nie znajdziemy odpowiedzi na dręczące nas pytania.  ;)

N

• Sierżant
  • **
  • :
(Bez tematu)
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Październik 2003, 21:01:30 »

U mnie problem zniknął po instalacji najnowszych driverów realteka (ALC650 v34.81)
Kobieta informatyk jest jak Âświnka morska - ani Âświnka, ani morska  :D