Autor Wątek: Msi optix mpg27cq niema sygnalu  (Przeczytany 311 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

valeron256

• Szeregowiec
  • *
  • :
Msi optix mpg27cq niema sygnalu
« dnia: 26 Październik 2020, 11:20:21 »

Dzień dobry, mam taki problem. Przy odpalaniu gry monitor pisze że niema sygnału. Komputer nadal chodzi, jest dźwięk. Jak wyłączyć monitor i jeszcze raz go włączyć to wszystko ok, można grać. W trakcie grania problem nie występuje. Jedynie przy odpalaniu gry lub gdy przechodzę na pulpit i z powrotem do gry. Konsultowano z wsparciem msi przez drogę mailową , probowalem różne sterowniki, bios przeoczyłem w tryb UEFI i przeinstalowalem windowsa jeszcze raz, zakupilem nowy kabel display port, myślałem że ten co w komplecie z monitorem byl uszkodzony,nic nie pomaga. Już nie mam sił. Prosze o pomocy.
« Ostatnia zmiana: 26 Październik 2020, 11:23:52 wysłana przez valeron256 »

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: Msi optix mpg27cq niema sygnalu
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Październik 2020, 14:07:46 »

Hej,
Próbowałeś podłączyć monitor do innego sprzętu, np. u kolegi?

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

valeron256

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Październik 2020, 14:50:20 »

Hej,
Próbowałeś podłączyć monitor do innego sprzętu, np. u kolegi?

pozdrawiam,
Niestety niemam takiej możliwości. Chcę jeszcze dodać że ta usterka występuje losowo, nie przy każdym oruchomieniu gry, a raz na jakiś czas, może dziennie być pary tazy, a casem przez 3 dni niema tego.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Październik 2020, 12:34:04 »

Hej,
Jeśli wykonałeś wszelkie aktualizacje i zalecenia wysłane przez Pomoc Techniczną i nic nie pomaga - zostaje właśnie przetestować sprzęt z innymi podzespołami (albo zanieść monitor do lokalnego serwisu i tam go po prostu podłączyć i sprawdzić czy problem udaje się zduplikować). Zawsze masz też możliwość reklamacji - poprzez stronę cs.msi.com.

Pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland