Autor Wątek: Dragon Center nie trzyma ustawień / klasyczny bios  (Przeczytany 527 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

proksa.sebastian

• Szeregowiec
  • *
  • :
Dragon Center nie trzyma ustawień / klasyczny bios
« dnia: 10 Październik 2020, 23:25:27 »

Cześć, od miesiąca jestem posiadaczem laptopa serii MSI GF65 - i59300H RTX2060. Od razu zainteresowałem się undervoltingiem programem ThrottleStop oraz kontrolą wentylatorów programem dragon center. O ile pierwsze narzędzie działa bez zarzutu tak DC co kilka dni restartuje ustawienia które ustalam na wentylatorach. Korzystam z wersji 2.6.2005.601, czy jest jakaś alternatywa albo patent ? Klasyczne ustawienia wentylatorów wkurzają niemiłosiernie przez co laptop przy standardowej pracy jest głośny a przy mocnym obciążeniu słabo chłodzony, po odpowiednich modyfikacjach działa świetnie. Dodatkowo zakupiłem laptopa bez systemu i działa na takim klasycznym biosie, czy jest sens i możliwość wrzucenia UEFI ?

Pozdrawiam i z góry dziękuje za wypowiedzi.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: Dragon Center nie trzyma ustawień / klasyczny bios
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Październik 2020, 14:32:31 »

Hej,
Najnowsze oprogramowanie znajdziesz na stronie wsparcia dla tego sprzętu. Wkleję linka jak podasz jego nazwę.
Nie bardzo rozumiem co masz na myśli poprzez "klasyczny" BIOS, w notebookach BIOSy są prostsze (szata graficzna), ale i tak są UEFI.

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland