Autor Wątek: Numer seryjny w zgłoszeniu serwisowym  (Przeczytany 429 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

drajwer86

• Szeregowiec
  • *
  • :
Numer seryjny w zgłoszeniu serwisowym
« dnia: 10 Październik 2020, 10:41:26 »

Witam. Próbuję stworzyć zgłoszenie serwisowe zarejestrowanej karty graficznej, ale po wpisaniu S/N numer jest błędny:
 "Sprawdzanie zakończone => wprowadzony numer seryjny wygląda na nieprawidłowy, proszę sprawdzić go ponownie. Numer seryjny można odczytać na spodzie notebook'a bądź też pod baterią.
Do założenia numeru RMA wymagany jest numer seryjny. Jeśli nie jest czytelny proszę kontaktować się z MSI hotline pod numerem 800 080 990 lub adresem email serwis@msi.com"

Czy ktoś potrafi pomóc?
Pozdrawiam

keiytom

• Generał
  • :
Odp: Numer seryjny w zgłoszeniu serwisowym
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Październik 2020, 14:11:49 »

W przypadku kart graficznych MSI nie jest gwarantem. Gwarantem jest sklep i do niego trzeba zgłaszać kartę graficzną na gwarancje.

Chyba, że sklep już nie istnieje to w takim przypadku należy zgłosić to na serwis@msi.com i oni poprowadzą przez to jak wygląda procedura kompensacji przy Sale Chain Broken
« Ostatnia zmiana: 10 Październik 2020, 14:37:06 wysłana przez keiytom »

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Październik 2020, 09:28:47 »

Jak wyżej :)
MSI też nie zostawia klientów w przypadku upadłości sklepu, trzeba tylko wyjaśnić sytuację.

Wszystkie moje posty odzwierciedlają moje zdanie i opinię. Nie pracuję dla MSI.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Październik 2020, 09:21:12 »

Hej,
Sprzęt koniecznie zgłaszaj do sklepu gdzie został zakupiony, nie ma innej drogi. Nie zgłosisz karty graficznej na gwarancję Door2Door, przez stronę MSI.
Wyjątkiem jest oczywiście fakt, gdy sklep, w trakcie trwania Twojej gwarancji, przestał istnieć (rzadko bo rzadko, ale czasami tak się zdarza). Wtedy piszesz bezpośrednio na serwis@msi.com, z pytaniem o procedurę reklamacyjną. Ale fakt istnienia sklepu jest weryfikowany i jeśli on istnieje - zostaniesz odesłany z powrotem do sprzedawcy.
pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland