Autor Wątek: Laptop MSI GF65 9SEXR Thin  (Przeczytany 472 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

xmaciek97

• Szeregowiec
  • *
  • :
Laptop MSI GF65 9SEXR Thin
« dnia: 29 Wrzesień 2020, 20:59:06 »

Witam.

Od około tygodnia jestem posiadaczem laptopa MSI GF 65 Thin 9SEXR . (i5 9300H, RTX2060, 512 GB, 8 GB RAM). Mam zainstalowaną aplikacje Dragon Center. Przez pierwsze 3-4 dni użytkowania aplikacja normalnie działała, mogłem zmieniać tryby z Performence, Theater i Meeting. Zawsze po zmianie trybu po prawej stronie na ekranie mi sie pokazywało, że tryb został zmieniony. Aktualnie kiedy zmieniam na tryb Theater i Meeting wszystko działa poprawnie, lecz kiedy kliknę tryb Performence i następnie zastosuj to Dragon Center mi się automatycznie wyłącza i musze go ponownie uruchomić, a jak już włączę to jest włączony standardowy tryb "current". Nie mam zielonego pojęcia czym może to być spowodowane. Prosiłbym o jakąś rade co zrobić.
Pozdrawiam.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: Laptop MSI GF65 9SEXR Thin
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Wrzesień 2020, 11:13:28 »

Hej,
Zacznij od aktualizacji systemu (poprzez Windows Update) oraz przeinstalowania aplikacji Dragon Center. Poprzednią wersję odinstaluj, ściągnij najnowszą ze strony wsparcia: https://www.msi.com/Laptop/support/GF65-Thin-9SEXR#down-utility i zobacz czy opcje ponownie działają prawidłowo.

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

xmaciek97

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Wrzesień 2020, 11:30:35 »

Witam.
Zasugerowałem się Państwa instrukcją wykonując aktualizacje systemu poprzez (Windows Update) a następnie odinstalowałem i zainstalowałem Dragon Center i wszystko działa poprawnie. Bardzo dziękuję za pomoc. Widzę, że można na Państwa liczyć. Wiem gdzie następnym razem szukać rozwiązania w razie kłopotu.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Matt.BPD

• Kapral
  • *
  • :
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Wrzesień 2020, 13:32:21 »

Fajnego masz laptopa ale tylko z 8GB RAM, pomyśl nad rozszerzeniem do 16GB albo nawet 32 GB. Myślę że 16 GB to w tych czasach do fajnych maszyn tak optymalnie a w zależności od wykorzystywania laptopa przyda się i 32 GB. Ja mam 32GB (2x16GB) pracujący w dual chanel, nie jest to mus ale przy takich fajnych maszynach jak ta warto rozważyć ;)
Pozdrawiam  8)

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Październik 2020, 11:11:19 »

Hej,
Dzięki za sugestie @Matt.BPD.
Cieszę się, że rozwiązałeś problem @xmaciek97 :-)

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

xmaciek97

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Listopad 2020, 11:40:25 »

Fajnego masz laptopa ale tylko z 8GB RAM, pomyśl nad rozszerzeniem do 16GB albo nawet 32 GB. Myślę że 16 GB to w tych czasach do fajnych maszyn tak optymalnie a w zależności od wykorzystywania laptopa przyda się i 32 GB. Ja mam 32GB (2x16GB) pracujący w dual chanel, nie jest to mus ale przy takich fajnych maszynach jak ta warto rozważyć ;)
Pozdrawiam  8)

Dzięki wielkie. Wybacz, że tak późno odpisuje ale dopiero teraz wszedłem tutaj na forum. Jakoś 2 tygodnie temu dodałem 1 kość 8 GB Ram do laptopa. Powiem Ci, że od razu można poczuć efekty innej/lepszej pracy. Mam w planach dokupić jeszcze dysk SSD o pojemności 512 GB, bo ten co teraz aktualnie mam niestety ale powoli się zapełnia.
Pozdrawiam. :)