Autor Wątek: plecak albo myszka - to ściema  (Przeczytany 941 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wagasanok

• Szeregowiec
  • *
  • :
plecak albo myszka - to ściema
« dnia: 02 Październik 2020, 09:00:59 »

witajcie
jestem nowym posiadaczem laptopa  MSI GF75 9SC-492PL, przy zakupie dostałem informację że po zarejestrowaniu produktu - dostanę plecak lub myszkę jako nagrodę od producenta, zarejestrowałem laptopa i zgłosiłem że chcę dostać nagrodę - był problem z logowaniem , dopisywaniem numerów ale dałem radę , po miesiącu otrzymuje informację że Właśnie zarejestrowałeś zakup produktu MSI.
Rejestracja produktu nie oznacza, że Twoje zgłoszenie jest poprawne, ponieważ musimy je zweryfikować.[/b]
- pomyślałem że tak ma być więc czekałem nadal - dziś dostałem informację że Dzień dobry,
Dziękujemy za wybór produktu MSI, niestety zgodnie z regulaminem zgłoszenie zostaje odrzucone.

Powód odrzucenia: Rejestracja została dokonana w złej kategorii i produkt nie kwalifikuje się do wybranego zestawu gadżetów.

nie wiem czy to tylko mnie to spotkało czy to jakaś ściema z nagrodami . cena laptopa 5900

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: plecak albo myszka - to ściema
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Październik 2020, 11:08:29 »

Hej,
Z tego co rozumiem - nieprawidłowo zarejestrowałeś sprzęt. Stąd odrzucenie zgłoszenia - przynajmniej tak tu napisałeś.
Kontaktuj się z działem promocji na: promocje@msi.com w celu wyjaśnienia sytuacji.

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

wagasanok

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Październik 2020, 19:36:31 »

sprawdziłem poprawność zarejestrowania sprzętu - wszystko jest ok - na stronie o której piszesz promocje@msi.comnie ma możliwości zaznaczyć o co chodzi bo otwiera się na raz kilka stron.

keiytom

• Generał
  • :
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Październik 2020, 10:08:14 »

promocje@msi.com <- to nie jest strona tylko adres mailowy. Skoro zamiast napisać maila próbujesz otworzyć stronę to możliwe, że jednak tak jak napisali: "Rejestracja została dokonana w złej kategorii i produkt nie kwalifikuje się do wybranego zestawu gadżetów."
Czyli na stronie prawdopodobnie tej: https://promocje.msi.com/promotions/back-to-school-gaming/ kliknąłeś "Odbierze" w niewłaściwym miejscu i z tego co widzę dla twojego laptopa w tej promocji był przeznaczony jedynie Plecak. Plecak i myszka był przeznaczony dla laptopa GF75 ale z procesorem 10 generacji a twój posiada procesor 9 gen

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Październik 2020, 07:06:50 »

Hej,
Tak, przepraszam za niejasność: promocje@msi.com to adres e-mail, na który trzeba napisać, jeśli masz jakieś wątpliwości do do zgłoszenia promocyjnego.
Możesz również zadzwonić:
    Dział Obsługi Promocji (czynny od wtorku do czwartku w godzinach 10.00 - 13.00)
    Notebooki TEL: (+48) 71 306 70 73
    Z powodu COVID-19 tymczasowo infolinia Działu Obsługi Promocji jest czynna od wtorku do czwartku. Za utrudnienia przepraszamy

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

wagasanok

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Listopad 2020, 06:31:06 »

dzis mija miesiac od ostatniego email do MSI PROMOCJE - nadal nie mam odpowiedzi dlaczego nie dostałem nagrody - telefon nie odpowiada

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Listopad 2020, 13:19:34 »

Hej,
Napisz proszę ponownie na promocje@msi.com, załącz dział techniczny w kopii (info.pl@msi.com). Spróbujemy wyjaśnić problem.

Pozdrawiam,

MSI FAE Poland

wagasanok

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Listopad 2020, 10:33:39 »

witam
dziś napisałem kolejną wiadomość email - i podłączyłem adres  (info.pl@msi.com)- poczekam na decyzję

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Listopad 2020, 07:00:43 »

Hej,
Do pomocy technicznej nic nie dotarło, niestety. Wygląda na to, że albo wpisujesz złe adresy, albo mejle trafiają do spamu (sprawdziłem też skrzynkę spamową, niestety tam również nic nie było). Możesz spróbować napisać z innego adresu e-mail?

Pozdrawiam,

MSI FAE Poland

wagasanok

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Listopad 2020, 10:43:05 »

Witam
wysłałem z innego adresu - potwierdź czy doszło

wagasanok

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Listopad 2020, 13:11:14 »

witam ponownie
dziś po powrocie do domu zastałem paczkę - moja nagroda dotarła - DZIĘKUJĘ za bardzo szybką   ;D reakcję

pozdrawiam

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #11 dnia: 04 Listopad 2020, 13:27:58 »

Hej,
Cieszę się, że problem rozwiązany.
PS. Nowy mejl dotarł, problem był pewnie związany z tym o czym pisałem wcześniej. :-)

Temat zamykam.
Pozdrawiam,

MSI FAE Poland