Autor Wątek: pasek powiadomień nie reaguje  (Przeczytany 180 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

slowikkaczmarek

• Szeregowiec
  • *
  • :
pasek powiadomień nie reaguje
« dnia: 19 Wrzesień 2020, 12:49:43 »

Witam.
mam MSI GF75 Thin 9SC.
Ostatnio wydarzyło się coś dziwnego. Nie reaguje na klik lewym przyciskiem pasek powiadomień, ani zegar, ani sieci, ani bateria. Powinno się to rozwijać, a tu nic. Prawym przyciskiem tylko opcje ustawień. Ktoś się spotkał z czymś takim? Wcześniej działało normalnie. Skrót win+t działa tylko do zamknięcia systemu. potem znów to samo.
« Ostatnia zmiana: 19 Wrzesień 2020, 12:58:56 wysłana przez slowikkaczmarek »

keiytom

• Generał
  • :
Odp: pasek powiadomień nie reaguje
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Wrzesień 2020, 13:20:21 »

To problem systemowy a nie sprzętowy i z nim raczej do MS. Tu prawdopodobnie zawiesza się explorator albo jakaś usługa, W każdym razie zacząłbym do sfc / scannow a następnie popatrzył np. tu https://blog.pcrisk.com/windows/12190-how-to-fix-taskbar-not-working-problem

kozseb

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Wrzesień 2020, 13:31:43 »

Powodów może być multum, ale mam pytanie czy nie wgrywaliście/aktualizowaliście czegoś ostatnio?

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Wrzesień 2020, 09:43:53 »

Hej,
Spróbuj aktualizacji Windowsa, sterowników graficznych Intela i Nvidii. Możesz też rozważyć reset systemu do ustawień fabrycznych - ale to zapewne skasuje Twoje prywatne pliki (zalecane jest zrobić ich wcześniejszą kopię).

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland