Autor Wątek: Gwarancja w przypadku upadłości/zamknięcia sklepu.  (Przeczytany 268 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zgredzikster

• Szeregowiec
  • *
  • :
Gwarancja w przypadku upadłości/zamknięcia sklepu.
« dnia: 11 Wrzesień 2020, 21:48:31 »

Witam. Jakiś czas temu kupiłem kartę graficzną MSI RTX 2060 Ventus OC. Karta była zakupiona w sklepie xtreem.pl o czym wiedziałem, ale nie byłem świadom jego problemów (sklep obecnie ogłosił upadłość czy coś w ten deseń). Pierwszy właściciel zakupił kartę końcem lutego 2019 roku więc sprzęt teoretycznie powinien posiadać jeszcze gwarancję (dowód zakupu posiadam). Pytanie brzmi co z ową gwarancją skoro sklep, w którym zakupiono urządzenie już nie istnieje? Jak to wygląda po stronie MSI?

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: Gwarancja w przypadku upadłości/zamknięcia sklepu.
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Wrzesień 2020, 07:25:26 »

Hej,
W przypadku tego typu problemów, sprawa jest traktowana indywidualnie. Jeśli karta się zepsuje, kontaktuj się bezpośrednio z serwisem - serwis@msi.com, podaj numer seryjny sprzętu, opisz usterkę, dodaj fakturę czy inny dowód zakupu do mejla. Podkreśl iż ze sklepem jest utrudniony kontakt lub po prostu nie istnieje już w tym momencie. Serwis powinien sprawę przeanalizować i podać Ci procedurę wysyłki tego sprzętu bezpośrednio.

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland