Autor Wątek: Radeon 5600XT problem z rejestracją karty  (Przeczytany 159 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mixer285

• Szeregowiec
  • *
  • :
Radeon 5600XT problem z rejestracją karty
« dnia: 11 Wrzesień 2020, 13:21:31 »

Witam.
Zakupiłem karte Radeon 5600XT i chciałem zarejestrować, wpisywałem każdy kod z pudełka jak i z karty i ciągle wyskakuje, że jest nieprawidłowy.
Ogólnie kody bardzo różnią się od tych przedstawionych na grafikach podglądowych AMD.
Na opakowaniu mam jeden osobny kod kreskowy 88952******9 ( biała nalepka)
Na tej samej białej nalepce jak i na karcie są dwa kody 471933******1   oraz pogrubionym tuszem czyli pewnie o ten chodzi SN20034******8 obok jest jeszcze check number.
Ani jednego kodu nie przyjmuje ktoś wie co mogę źle robić lub gdzie może leżeć problem?

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: Radeon 5600XT problem z rejestracją karty
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Wrzesień 2020, 13:33:27 »

Hej,
Wyślij (na info.pl@msi.com):
- skan/fotkę dowodu zakupu
- numer seryjny urządzenia (w MSI numer seryjny zaczyna się od S/N:602... i jest umieszczany na pudełku karty oraz na jej backplate)
Wyślij te informacje z e-maila, na którego masz zarejestrowane konto w register.msi.com.
Zamiast mejla, możesz też założyć ticket na register.msi.com z tymi samymi informacjami.
Nie wklejaj na forum tego typu prywatnych informacji.

Jesteś 100% przekonany, że to karta produkcji MSI? Bo z tego co widzę to numery się trochę nie zgadzają.

pozdrawiam,
« Ostatnia zmiana: 17 Wrzesień 2020, 07:16:47 wysłana przez MSI FAE »
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland