Autor Wątek: Problem z dragon Center  (Przeczytany 388 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lukaszskubiak

• Szeregowiec
  • *
  • :
Problem z dragon Center
« dnia: 09 Sierpień 2020, 08:12:00 »

Witam mam problem z MSI DRAGON CENTER po kliknięciu na ikonę aplikacja włącza sie tylko w menadżerze zadań i jest od razu wyłączana , próbowałem usunąć wszystko i jeszcze raz zainstalować lecz z 0 skutkiem ktoś wie co może blokować aplikacje?

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: Problem z dragon Center
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Sierpień 2020, 14:32:21 »

Hej,

Jaki masz produkt MSI?
Jaką wersję Dragon Centera masz zainstalowaną?

Pozdrawiam,
Dział Wsparcia Technicznego MSI
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

karolmstefaniak

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Wrzesień 2020, 11:15:03 »

Witam,

jestem nowym użytkownikiem produktu MSI GL75 Leopard (świeżak jeśli chodzi o systemy komputerowe- były konsolowiec). Dragon center włącza się, nie przez przycisk, ale przez wejście przez aplikację w systemie. Po włączeniu jest napis: "Waiting for SDK initialization" i nic więcej się nie dzieje.
Wersja SDK: 1.0.0.33
Wersja DC: 2.0.28.0

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Wrzesień 2020, 08:20:59 »

Hej,
Zacznij od wykasowania wszystkiego, czyli - odinstaluj DC, odinstaluj SDK, przerestartuj kompa, zaktualizuj go przez Windows Update.
Wykasuj katalogi MSI w Program Files/(x86), w katalogu głównym C:, zrestartuj sprzęt ponownie. Ściągnij najnowszą wersję DC ze strony wsparcia (nazwa którą podałeś nie identyfikuje sprzętu w 100%, zatem nie mogę podać dokładnego linku) - Po GL75 Leopard powinno być jeszcze np. "10SCSR".

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland