Autor Wątek: Optix MAG271cr  (Przeczytany 545 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lukemaister9322

• Szeregowiec
  • *
  • :
Optix MAG271cr
« dnia: 30 Czerwiec 2020, 23:27:18 »

Witam. Wysłałem z xkomu na gwarancji monitor optix mag271cr, grupka martwych pikseli na górnej części matrycy. Monitor nie został uszkodzony przeze mnie ani przez nikogo innego, włączyłem kompa i zobaczyłem na monitorze owa grupkę martwych pikseli. Niestety serwis msi stwierdził że to jest uszkodzenie mechaniczne i nie podlega gwarancji, więc albo zapłacę za usługę serwisowa 1520zł albo nie wymienia matrycy, cena usługi przekracza koszt nowego monitora tak wogole, jestem na zwolnieniu lekarskim przez choroba i niestac mnie na nowy monitor a tym bardziej na usługę serwisowa... Serwis msi nawet nie raczy skonsultować się z czlowiekiem, tylko wysyłają decyzję do xkomu, dla mnie to jest smieszne, bo to jest sprzęt od msi kupiony tylko w złomie... Dodałbym zdjęcie monitora ale jeszcze nie wrócił uszkodzony. Zwracam się z tym tematem na forum, czy ktos z użytkowników wie jak się nazywa matryca do owego monitora, ewentualnie podać link do stronki z tą matryca, pół dnia szukałem w internecie nazwy matrycy, ale na prozno
Proszę o pomoc

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: Optix MAG271cr
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Lipiec 2020, 11:57:58 »

Hej,
Reklamuj proszę sprzęt bezpośrednio do serwisu, poprzez stronę cs.msi.com:

Serwis udziela informacji bezpośrednio zgłaszającemu, czyli w Twoim przypadku był to zapewne Xkom.
Jeśli chodzi o matrycę, to niestety nie udzielamy tego typu informacji.

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland