Autor Wątek: Msi MPG27QC ustawienia  (Przeczytany 402 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

arczins

• Szeregowiec
  • *
  • :
Msi MPG27QC ustawienia
« dnia: 02 Czerwiec 2020, 19:09:51 »

Witam mam wielki problem od ponad pół roku z optymalizowaniem obrazu. Posiadam owy model monitoru (patrz opis tematu) i szukałem już wielokrotnie wsparcia na yt Google nigdzie nie było preferowanych ustawień wyświetlania (kontrast, tryby, temperatura, jasność) sam wiele razy ustawialem i próbowałem ustawić zawsze czern była za ciemna albo kolory wyblakłe i nikłe. Proszę o pomoc nie mam nawet komputera tylko ipad by poustawiać przez aplikację specjalna od msi. Czy znalazłby się ktoś kto mógłby mi pomóc dostosować te ustawienia żeby obraz był lepszy, przejrzystrzy i ladniejsze kolory? P. S używam monitor tylko do gier na ps4. Pozdrawiam.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: Msi MPG27QC ustawienia
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Czerwiec 2020, 07:18:41 »

Hej,
Nie ma czegoś takiego jak "preferowane ustawienia obrazu". Jak PS4 nie pozwala Ci regulować obrazu, możesz spróbować w OSD Monitora. Jeśli i to nie pozwala wyregulować monitora do Twoich preferencji, a zdecydowanie uważasz, że monitor nie wyświetla jak powinien, zostaje reklamacja - np. poprzez stronę cs.msi.com.

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

arczins

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Czerwiec 2020, 22:51:36 »

Dziękuję za informacje. Obawiam się jednak że taki po prostu model już, wiele ludzi sie na to skarży. Czy jeżeli serwis stwierdzi że sprzęt jest sprawny i nie widzi żadnych wad zostanę obciążony jakąś opłatą lub niekorzystnie to dla mnie wyjdzie?

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Czerwiec 2020, 08:59:13 »

Hej,
Zazwyczaj nie. Ale o procedurę serwisową i szczegóły sugeruję pytać bezpośrednio na serwisie, będziesz miał informacje z pierwszej ręki.
Kontakt na serwis:
Serwis/Gwarancje

TEL: (+48) 800 080 990 / (+48) 71 881 10 16
    E-mail: serwis@msi.com

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland