Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Member Center System Maintenance Announcement (July 19, 2021, GMT+8)

There will be a scheduled system maintenance from 10:00 AM to 12:00 Noon on July 19,2021 (GMT+8).

Date and Time:
July 19, 2021 10:00 to July 19, 2021 12:00 (GMT+8)

During the maintenance procedure, the Dragon Center will keep run but might not be able to log in MSI Member center. We appreciate your patience and sincerely apologize for any inconvenience caused.

Thank you for your understanding and support,
MSI

Autor Wątek: Podświetlenie klawiatury  (Przeczytany 752 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konradtota188

• Szeregowiec
  • *
  • :
Podświetlenie klawiatury
« dnia: 29 Maj 2020, 06:49:12 »

Witajcie,
posiadam MSI Prestige 14 A10SC i mam pytanie odnośnie podświetlenia klawiatury, czy można jakoś ustawić, aby wygasało automatycznie po jakimś czasie i po wciśnięciu przycisku włączało się od nowa?
Nie sprawdzałem tego czy może w ustawieniach biosu jest, ale w aplikacji creator center od MSI nie ma nigdzie takiego ustawienia. Gdyby ktoś coś wiedział to bym prosił o podpowiedź.
Z góry dzięki

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: Podświetlenie klawiatury
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Maj 2020, 10:19:53 »

Hej,
Hm, nie przypominam sobie takiej opcji. A jak ustawisz tryb oszczędzania energii w systemie Windows, system nie gasi tej klawiatury po jakimś czasie?

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

konradtota188

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: Podświetlenie klawiatury
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Maj 2020, 22:19:21 »

Właśnie niestety nie gasi, jedyną możliwością jest tylko ręczne wygaszenie podświetlenia, a szkoda, bo przydała by się funkcja, która np. po minucie bezczynności wygasi automatycznie podświetlenie choćby ze względów na oszczędzanie energii.
Zastanawia mnie również fakt, czemu nie ma czegoś takiego w aplikacji Creator Center skoro z jej poziomu można ręcznie regulować podświetlenie.
Poszperam jeszcze w opcjach zasilania, może tam coś znajdę
« Ostatnia zmiana: 29 Maj 2020, 22:22:58 wysłana przez konradtota188 »