Autor Wątek: Podświetlenie klawiatury  (Przeczytany 399 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konradtota188

• Szeregowiec
  • *
  • :
Podświetlenie klawiatury
« dnia: 29 Maj 2020, 06:49:12 »

Witajcie,
posiadam MSI Prestige 14 A10SC i mam pytanie odnośnie podświetlenia klawiatury, czy można jakoś ustawić, aby wygasało automatycznie po jakimś czasie i po wciśnięciu przycisku włączało się od nowa?
Nie sprawdzałem tego czy może w ustawieniach biosu jest, ale w aplikacji creator center od MSI nie ma nigdzie takiego ustawienia. Gdyby ktoś coś wiedział to bym prosił o podpowiedź.
Z góry dzięki

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: Podświetlenie klawiatury
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Maj 2020, 10:19:53 »

Hej,
Hm, nie przypominam sobie takiej opcji. A jak ustawisz tryb oszczędzania energii w systemie Windows, system nie gasi tej klawiatury po jakimś czasie?

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

konradtota188

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: Podświetlenie klawiatury
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Maj 2020, 22:19:21 »

Właśnie niestety nie gasi, jedyną możliwością jest tylko ręczne wygaszenie podświetlenia, a szkoda, bo przydała by się funkcja, która np. po minucie bezczynności wygasi automatycznie podświetlenie choćby ze względów na oszczędzanie energii.
Zastanawia mnie również fakt, czemu nie ma czegoś takiego w aplikacji Creator Center skoro z jej poziomu można ręcznie regulować podświetlenie.
Poszperam jeszcze w opcjach zasilania, może tam coś znajdę
« Ostatnia zmiana: 29 Maj 2020, 22:22:58 wysłana przez konradtota188 »