Autor Wątek: Msi gl62 7rd - jak szybkie dyski m2 pcie 3.0x4 podany laptop obsługuje?  (Przeczytany 238 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

piotrm3

• Szeregowiec
  • *
  • :

Dzień dobry, zastanawiam się nad kupnem dysku ssd na złącze m2 w standardzie pcie. Jednak nie wiem czy warto dopłacać do dysku droższego gdyby prędkości dysku byłyby zdławione. Celuje w dysk taki jak: PNY 500GB M.2 PCIe NVMe XLR8 CS3030 czy Corsair 480GB M.2 PCIe NVMe Force Series MP510. Oraz czy jeśli dysk obsługuje protokół nvme w wersji 1.3 a laptop nie, to czy prędkości dysku będą niższe? Proszę o odpowiedź.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska

Hej,
Laptop posiada złącze NVME, zatem dyski NVME będą działać bez problemów. Jednakże kompatybilność możemy potwierdzić tylko w przypadku przetestowanych modeli, te o których piszesz nie są zazwyczaj montowane w komputerach MSI. Jeśli chcesz taką listę, napisz na info.pl@msi.com z poprawną nazwą komputera, podeślemy.

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland