Autor Wątek: Laptop msi gl63 8re Dołożenie dysku ssd i ram  (Przeczytany 244 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zaremba94

• Szeregowiec
  • *
  • :
Laptop msi gl63 8re Dołożenie dysku ssd i ram
« dnia: 19 Maj 2020, 10:17:31 »

Witam , chciałbym dołożyc ram bo obecnie mam 8 gb  , i rowniez dysk ssd . moglby mi ktos zaproponowac jakie włozyc budzet nie za duzy bo 600 zl , mysalem o dysku 512 i jednej kosci 8 gb zeby zrobic dual ,

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: Laptop msi gl63 8re Dołożenie dysku ssd i ram
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Maj 2020, 10:21:31 »

Hej,
Jak napiszesz na info.pl@msi.com z nazwą laptopa i tym zapytaniem, podeślemy Ci listę kompatybilnych dysków i pamięci.
Jeśli chodzi o kość pamięci - to z góry sugeruję, by kupić identyczną do tej, którą masz w komputerze. Jaką kość masz możesz sprawdzić w BIOSie (klawisz DEL podczas startu komputera) czy w oprogramowaniu MSI Help Desk (po wyeksportowaniu informacji o systemie do pliku) czy w oprogramowaniu CPU-Z.

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

zaremba94

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Maj 2020, 10:26:31 »

wiem jaka kosc pamiecie siedzi msi26d4s9s8me-8     , lecz nigdzie nie moge takiej znalezc do dokupienia , zaraz email wysle z zapytaniem

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Maj 2020, 12:37:04 »

Hej,
Spoko, czekamy na mejla, dzięki.

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland