Autor Wątek: Potrzebny bios RX480 gaming 8GB  (Przeczytany 257 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

adamwit1986

• Szeregowiec
  • *
  • :
Potrzebny bios RX480 gaming 8GB
« dnia: 29 Kwiecień 2020, 16:18:20 »

Witam szanowne grono. Szukam odpowiedniego BIOSu do mojej grafiki. Jako, że brak DUALa w niej to nie ryzykuję kombinatoryki. Chyba, że ma ktoś jakieś wieści o popularnym modzie ostatnimi czasy tj bios z 580 do 480 ? Oczywiście sprawdzonym. Jak nie to byłbym wdzięczny za nowego BIOSa do mojej karty

912-V341-022

602-V341-16SB16090(...)
BIOSy moje:

1. Wersja ellesmere.rom z GPU-Z TUTAJ
2. Wersja bios.rom z atiflash TUTAJ

Zdaniem Live Update mam BIOS TV341MH.152

Dzięki z góry. Jak coś jeszcze potrzebne to dajcie znać.

P.S. afterburner pod 80c podchodzi. To jest dobra temp dla tej grafiki czy zmienić pastę ? Mówię o typowym upalaniu karty w ramach testu. W grach ma mniej trochę.

« Ostatnia zmiana: 30 Kwiecień 2020, 11:56:04 wysłana przez MSI FAE »

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
Odp: Potrzebny bios RX480 gaming 8GB
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Kwiecień 2020, 20:16:49 »

Witam

Aktualizacja vBIOS tymczasowo zawieszona. W razie pytań, proszę kontaktować się ze wsparciem MSI bezpośrednio.

Wszystkie moje posty odzwierciedlają moje zdanie i opinię. Nie pracuję dla MSI.

adamwit1986

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Kwiecień 2020, 20:22:47 »

No trudno. Będę żył słowami "chwilowo zawieszona" i obserwował wątek bo nie mam parcia na update aczkolwiek kusi. Dzięki za szybką odpowiedź. Pozdrawiam.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Kwiecień 2020, 11:55:38 »

Hej,
Aktualizacje vBIOSów wykonujemy poprzez Live Update, nie będą wysyłane bezpośrednio.
W tym przypadku link do Live Update, znajdującego się na stronie wsparcia - https://pl.msi.com/Graphics-card/support/Radeon-RX-480-GAMING-X-8G#down-utility. Jeśli oprogramowanie nie wyszukuje nowego vBIOSu, to można przyjąć, że jest w najnowszej wersji (jak zresztą ono informuje).
Film opisujący procedurę:

PS. Wyczyściłem Ci ostatnie cyferki w numerze seryjnym, raczej nie podawaj pełnych numerów seryjnych na forum publicznym.
Temat zamykam.

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland