Autor Wątek: te dźwiękówki to jakaś abstrakcja..  (Przeczytany 268 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

prodzielek

• Szeregowiec
  • *
  • :
te dźwiękówki to jakaś abstrakcja..
« dnia: 04 Kwiecień 2020, 09:14:36 »

pewnie was nie zaskoczę bo wszyscy tu widzę mają problem z dźwiękiem.. co jest absurdem gdy kupuje sie sprzęt za taką cene.. ale do rzeczy:P

od dłuższego czasu (a laptopa mam rok msi ge73 raider rgb 8rf) jest problem z dźwiękówką.. głośniki działają ale jak podłączam słuchawki również firmy MSI to mam 50% szansy że będą działały.. już o mikrofonie na komunikatorze discord nie wspomnę.. słuchawki albo nie działają albo mam jakieś chore sprzężenia bądź laptop tak jak by nie wdział na USB słuchawek.. wczesniej zaraz po kupieni pamiętam że problem był też z słuchawkami z jackiem.. wszystko inne co podłączam pod USB działa tylko słuchawki maja problem... absurd  >:( >:(

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
Odp: te dźwiękówki to jakaś abstrakcja..
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Kwiecień 2020, 13:13:47 »

Witam

wszyscy / wszystek  / wszystko«zaimek komunikujący, że to, o czym mowa w zdaniu, dotyczy całej substancji lub zbiorowości nazywanej przez określany rzeczownik»
Ja nie mam problemów, więc Twoje "wszyscy" jest nieaktualne. Tak, używam laptopa MSI GT72 6QD.

Do rzeczy:
Jeżeli masz od dłuższego czasu problem z laptopem, to skontaktuj się z serwisem w sprawie naprawy. To jest sprzęt, i bez znaczenia ile kosztuje, sprzęt się psuje.
Próbowałeś inne słuchawki? Może słuchawki są uszkodzone a nie laptop. Inny program niż discord? Reinstalacja systemu? Sterowniki aktualne? BIOS?
W innym wątku przeczytałem że aktualizacja Windows namieszała w sterownikach.
Narzekać każdy potrafi, ale napisać co próbowało się z tym zrobić już nie ma komu...

Wszystkie moje posty odzwierciedlają moje zdanie i opinię. Nie pracuję dla MSI.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: te dźwiękówki to jakaś abstrakcja..
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Kwiecień 2020, 09:41:19 »

Hej,
Zacznij od tego topiku: https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=14043.0 i wykonaj proszę zalecane aktualizacje.

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland