Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Member Center System Maintenance Announcement (July 19, 2021, GMT+8)

There will be a scheduled system maintenance from 10:00 AM to 12:00 Noon on July 19,2021 (GMT+8).

Date and Time:
July 19, 2021 10:00 to July 19, 2021 12:00 (GMT+8)

During the maintenance procedure, the Dragon Center will keep run but might not be able to log in MSI Member center. We appreciate your patience and sincerely apologize for any inconvenience caused.

Thank you for your understanding and support,
MSI

Autor Wątek: MSI P65 Creator White a plomba  (Przeczytany 1520 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

luk.pat

• Szeregowiec
  • *
  • :
MSI P65 Creator White a plomba
« dnia: 28 Marzec 2020, 18:17:40 »

Witam,

Kupiłem nowy laptop MSI P65 Creator (white edition). Mam wolny dysk 1 TB wieć pomyślałem że dołoże sobie bo fabryczny dysk 512 SSD to miejsca jak na waciki. Odkręciłem tylną pokrywę, naruszająć magiczną plobmę oczywiście, ale jak zobaczyłem ile zabawy mnie czeka z dołożeniem dysku stwierdziłem że waciki mi starczą. Czy gwarancja dalej obowiązuje jak nic grzebałem, a jedynie naruszyłem plobmę?.

pozdrawiam

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
Odp: MSI P65 Creator White a plomba
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Marzec 2020, 11:30:51 »

Witam

Plomba nie ma większego znaczenia. Ona jest między innymi po to, by kupujący wiedział że dostał nowy sprzęt z fabryki i nikt w sklepie nie grzebał przy nim.
Najważniejsze byś chłodzenia nie rozkręcał, i nic nie uszkodził :)

Wszystkie moje posty odzwierciedlają moje zdanie i opinię. Nie pracuję dla MSI.

luk.pat

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Marzec 2020, 07:12:19 »

Ok dzięki, widziałem na filmach że wyciągają cała płytę, ale chłodzenie jest na płycie i nie trzeba demontować :).

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Marzec 2020, 11:16:33 »

Hej,
Dokładnie, jeśli tylko otworzyłeś, obejrzałeś i zamknąłeś - nie ma powodu, by była utrata gwarancji.

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland