Autor Wątek: GL726qe nie działa klawiatura brak możliwości włączenia kamery?  (Przeczytany 338 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

draco1

• Szeregowiec
  • *
  • :

Czy jest możliwośc wyłączenia kamery inaczej niż przez kombinację klawiszy Fn+F6 ?
Kalwiatura nie działa nawet na poziomie bios. Podejrzewam fizyczne uszkodzenie. Podłączona zewnetrzna klawiatura nie reaguje na kombinację Fn + F6 ma inaczej skonfigurowane klawisze.. czy jest mozliwość innego włączenia kamery tak żeby można z niej było korzystać? system jej nie widzi  a raczej rozpoznaje ale jako niepodłączoną..

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: GL726qe nie działa klawiatura brak możliwości włączenia kamery?
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Marzec 2020, 09:02:59 »

Hej,
Hm, bardzo ciekawe pytanie, nigdy się nie spotkałem z nim szczerze mówiąc. Jesteś w stanie podesłać eksport z aplikacji MSI Help Desk na info.pl@msi.com (i to krótkie zapytanie, tak jak tu), spróbujemy to zweryfikować. A dlaczego klawiatura nie działa w laptopie?

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

draco1

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Marzec 2020, 10:25:25 »

Wysłałem.
Nie mam pojęcia dlaczego nie działa. zwyczajnie przestała działać w pewnym momencie, nawet nie bardzo wiem kiedy.
Zauwazyłem dopiero po włączeniu przy próbie logowania. Przywracanie systemu nie pomogło, klawiatura nie działa nawet w biosie podłączona inna tak)więc podejrzewam że fizycznie coś się zepsuło.

keiytom

• Generał
  • :
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Marzec 2020, 14:44:19 »

A w aplikacji SCM nie ma możliwości włączenia kamery?