Autor Wątek: Problem z Dragon Center  (Przeczytany 510 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kam-wod19

• Szeregowiec
  • *
  • :
Problem z Dragon Center
« dnia: 25 Marzec 2020, 15:27:44 »

Witam mam problem z aplikacją dragon center. Mianowicie nie pokazuje mi temperatur, scenariuszy czy trybu działania wentylatorów(tak jak to widać na obrazku). Do wczoraj wszystko było dobrze a dziś nagle przestało działać. Proszę o pomoc.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: Problem z Dragon Center
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Marzec 2020, 09:16:56 »

Hej,
Nie podałeś nawet jaki to dokładnie sprzęt, jaka wersja oprogramowania? Bardzo prosimy o uzupełnienie danych, specyfikacji, może wtedy uda się coś poradzić! :-)

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

kam-wod19

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Marzec 2020, 10:32:44 »

Hej,
Nie podałeś nawet jaki to dokładnie sprzęt, jaka wersja oprogramowania? Bardzo prosimy o uzupełnienie danych, specyfikacji, może wtedy uda się coś poradzić! :-)

pozdrawiam,

Sprzęt to laptop gamingowy GL75(95SE) z RTX 2060 i Intel i7 9750H, niestety wersji oprogramowania nie jestem w stanie podać ponieważ teraz kiedy próbuję odpalić "Dragon Center" aplikacja wyświetla komunikat "czekam na inicjacje SDK" po czym się wyłącza, sytuacja powtarza się za każdym razem.

Edit : Pomyślałem że poszukam tzw supportu do mojego sprzętu i zainstalowałem dragon center z waszej oficjalnej strony która ma zawiera wszystkie sterowniki i niezbędne aplikacje do mojego sprzętu. Ponieważ kiedy kupiłem mojego laptopa niechcący pozbyłem się bazowo zainstalowanej aplikacji Dragon Center a nowa aplikacja która zainstalowałem w jej miejsce, znacząco różniła się wyglądem od poprzedniczki.Na zdjęciu podanym w moim stworzonym wątku jest ta którą zainstalowałem po odinstalowaniu poprzedniego Dragon Center, teraz pobrałem taki sam Dragon Center jaki był w moim laptopie od początku i wszystko działa, lecz wrzucę zdjęcie aby mieli państwo pewność o co mi chodzi :) Jedyny problem jest taki że temperatur nie pokazuje
« Ostatnia zmiana: 26 Marzec 2020, 10:54:31 wysłana przez kam-wod19 »

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Marzec 2020, 11:28:36 »

Hej,
Tzn. jak klikniesz "Szczegóły" pod CPU/GPU to co Ci się wtedy pokazuje? Nic?

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

dkula.g10

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Kwiecień 2020, 19:37:20 »

Witam, mam podobny problem, laptop GL75 95D z GEFORCE GTX 16 series, lapek z tym przyciskiem do dragon center itd. Kiedyś program pokazywał wszystkie bajery typu temperatury itd a od niedawna nie ma do tego dostępu, program był reinstalowany ale to za wiele nie pomogło.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Kwiecień 2020, 13:59:43 »

Hej,
Prosimy o otwieranie nowych wątków, nawet jak sprawa wygląda bardzo podobnie.
Wrzuć tam screena z klikniętymi "Szczegóły" w Dragon Center - też nic nie pokazuje?
ozdrawiam,

MSI FAE Poland