Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Member Center System Maintenance Announcement (July 19, 2021, GMT+8)

There will be a scheduled system maintenance from 10:00 AM to 12:00 Noon on July 19,2021 (GMT+8).

Date and Time:
July 19, 2021 10:00 to July 19, 2021 12:00 (GMT+8)

During the maintenance procedure, the Dragon Center will keep run but might not be able to log in MSI Member center. We appreciate your patience and sincerely apologize for any inconvenience caused.

Thank you for your understanding and support,
MSI

Autor Wątek: Dragon Center działało a teraz "Czekam na inicjalizację SDK."  (Przeczytany 2547 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

komandim

• Szeregowiec
  • *
  • :

Na płycie MPG X570 Gaming Plus taki mam komunikat po uruchomieniu Dragon Center. Program mam ściągnięty ze strony MSI, wersja najnowsza czyli 2.0.34. Bezpośrednio po zalogowaniu Dragon Center jest w postaci zminimalizowanej w trayu. Do wczoraj wszystko uruchamiało się normalnie, dostępne były wszystkie opcje. Dzisiaj gdy chcę sprawdzić np. temperaturę CPU to nie mogę bo wyświetla się ten komunikat co w tytule. Jedynym możliwym do wykonania manewrem jest wcisnąć przycisk "Wyjście" co zamyka program.
Czy ktoś wie co można zrobić z tym czymś?
Może dodam, że nie instalowałem żadnych nowych programów ani sterowników.

komandim

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: Dragon Center działało a teraz "Czekam na inicjalizację SDK."
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Marzec 2020, 17:56:54 »

Dzisiaj podczas uruchamiania Dragon Center pokazały się komunikaty o aktualizacji SDK. Działa jak należy. Temat do zamknięcia.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Marzec 2020, 14:21:06 »

Hej,
Super, dzięki za info zwrotne.
pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

m4k4v3li

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Maj 2020, 17:50:46 »

Cześć
Podpinam się do wątku mam ten sam problem. Płytę mam od 2 tygodni po instalacji przez tydzień było ok. Ściągnąłem nową wersie DC ale to nie pomogło.
Pozdrawiam.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Maj 2020, 10:41:46 »

Hej,
Załóż proszę swój własny wątek, opisz dokładniej problem.

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland