Autor Wątek: Dragon Center działało a teraz "Czekam na inicjalizację SDK."  (Przeczytany 1220 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

komandim

• Szeregowiec
  • *
  • :

Na płycie MPG X570 Gaming Plus taki mam komunikat po uruchomieniu Dragon Center. Program mam ściągnięty ze strony MSI, wersja najnowsza czyli 2.0.34. Bezpośrednio po zalogowaniu Dragon Center jest w postaci zminimalizowanej w trayu. Do wczoraj wszystko uruchamiało się normalnie, dostępne były wszystkie opcje. Dzisiaj gdy chcę sprawdzić np. temperaturę CPU to nie mogę bo wyświetla się ten komunikat co w tytule. Jedynym możliwym do wykonania manewrem jest wcisnąć przycisk "Wyjście" co zamyka program.
Czy ktoś wie co można zrobić z tym czymś?
Może dodam, że nie instalowałem żadnych nowych programów ani sterowników.

komandim

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: Dragon Center działało a teraz "Czekam na inicjalizację SDK."
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Marzec 2020, 17:56:54 »

Dzisiaj podczas uruchamiania Dragon Center pokazały się komunikaty o aktualizacji SDK. Działa jak należy. Temat do zamknięcia.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Marzec 2020, 14:21:06 »

Hej,
Super, dzięki za info zwrotne.
pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

m4k4v3li

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Maj 2020, 17:50:46 »

Cześć
Podpinam się do wątku mam ten sam problem. Płytę mam od 2 tygodni po instalacji przez tydzień było ok. Ściągnąłem nową wersie DC ale to nie pomogło.
Pozdrawiam.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Maj 2020, 10:41:46 »

Hej,
Załóż proszę swój własny wątek, opisz dokładniej problem.

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland