Autor Wątek: MSI GeForce RTX 2080 Gaming X TRIO 8GB - temperatury  (Przeczytany 531 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

canibal2

• Szeregowiec
  • *
  • :
MSI GeForce RTX 2080 Gaming X TRIO 8GB - temperatury
« dnia: 23 Luty 2020, 15:49:20 »

Witam grając w gre WOLCEN  karta ma zużycie  99% i osiąga temperatury  84 stopnie.
Gdy zjechałem z ustawień  oraz podkręciłem wentylatory  jest nieco lepiej  ale czy można  wymienić  pastę  na GPU nie tracąc  gwarancji ?  Karta ma  13 miesięcy.

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
Odp: MSI GeForce RTX 2080 Gaming X TRIO 8GB - temperatury
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Luty 2020, 20:35:31 »

Witam

To są nadal dobre temperatury.
Niestety w Polsce samodzielna wymiana pasty na karcie graficznej = utrata gwarancji.

Wszystkie moje posty odzwierciedlają moje zdanie i opinię. Nie pracuję dla MSI.

canibal2

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Luty 2020, 07:32:15 »

Dzięki za odpowiedz. Nie znam się ale ile  karta  jest w stanie wytrzymać  użytkując w ten sposób ? Jakby nie było grając tak cały dzień  karta niezle dostaje w kość .

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Luty 2020, 19:55:50 »

Karta spokojnie będzie działać długie lata nawet przy 95C. Aczkolwiek jest to nadal sprzęt elektroniczny, więc może ot tak paść nawet przy najlepszych możliwych warunkach.

Wszystkie moje posty odzwierciedlają moje zdanie i opinię. Nie pracuję dla MSI.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Luty 2020, 11:15:13 »

Hej,
Nikt nie jest Ci w stanie udzielić odpowiedzi na pytanie "ile wytrzyma". Ale karty są produkowane porządnie, chłodzenie od MSI jest dobrej jakości (sam osobiście testowałem i męczyłem kartę MSI przez parę miesięcy, dzień w dzień, w dość extremalnych warunkach i zero problemów) więc powinieneś cieszyć się kartą przez długi czas. A co do pasty - potwierdzam, samodzielna wymiana (odkręcenie chłodzenia) oznacza utratę gwarancji.
pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland