Autor Wątek: GF75 Thin 9SC Problem z Dragon Center  (Przeczytany 567 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kottage

• Szeregowiec
  • *
  • :
GF75 Thin 9SC Problem z Dragon Center
« dnia: 09 Luty 2020, 13:55:37 »

specyfikacja
Intel Core i7-9750H
Windows 10
Pamięć RAM 8GB 2666MHz DDR4
Dysk SSD 256 GB HDD 1TB
nVidia Gforce 1650 4 GB

Witam mam problem z programem Dragon Center, mianowicie często korzystałem z tego programy podczac grania żeby ograniczyc grzanie sie laptopa, głównie po przez włączanie trybu Cooler Boost, ale jakis czas temu zauważyłem że tego programu nie ma, po prostu zniknał został tylko pusty skrót na " pasku zadań " na dole ekranu, pod pulpitem. postanowilem że zainstaluje go raz jeszcze. pobrałem go z strony MSI zainstalowałem po instalacji wyskoczył mi komunikat o udanej instalacji oraz o restarcie, tak zrobilem, po ponownym włączeniu laptopa okazało sie że w cale sie nic nie zainstalowało i nigdzie tego programu nie ma, napisalem do supportu msi powiedzieli zebym po usuwał folderu z tym programem na dysku C:\ProgramData\MSI, C:\Program Files (x86)\MSI, Control Panel > Programs > Programs and Features, ,w zadnym z tych miejsc nie bylo nawet sladu po folderze Dragon Center, w programie do usuwanie programów " dodaj lub usuń program " był progrma o nazwie Dragon Center ale nie dalo sie go usunac, przycisk do usunięcia byl szary i nie dalo sie na niego nacisnac, ale udalo mi sie to zrobic za pomoca programu CCleaner, i teraz pytanie co mam zrobic żeby program Dragon center zostal zainstalowany ? ;c nie mam juz pojecia co robic

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
Odp: GF75 Thin 9SC Problem z Dragon Center
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Luty 2020, 16:06:06 »

Witam

Z tego co wiem to były ostatnio problemy z DC. Musisz trochę poczekać aż MSI naprawi to co zepsuło.

Wszystkie moje posty odzwierciedlają moje zdanie i opinię. Nie pracuję dla MSI.

kottage

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: GF75 Thin 9SC Problem z Dragon Center
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Luty 2020, 05:56:54 »

udało mi się w miaro, tak myślę naprawić, co prawda ani forum ami support msi nie potrafiło pomóc wiozłem sprawy w swoje ręce i udało mi się gdzieś w necie znaleźć rozwiązanie, a jest nim  dużo starsza wersja Dragon Center, w razie jak by ktoś miał podobny problem niech napisze w temacie a wrzucę link do google drive :)  ;D ;D