Autor Wątek: rx480 gaming x 8gb gwarancja  (Przeczytany 457 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dzio

• Szeregowiec
  • *
  • :
rx480 gaming x 8gb gwarancja
« dnia: 03 Luty 2020, 13:29:37 »

Witam
W grudniu zeszłego roku postanowiłem wysłać kartę na gwarancję (przez sklep emag). Były problem z chłodzeniem i artefakty (kwadraty) jak przy uszkodzonym vramie. Po naprawie temperatury i problemy z chłodzeniem ustąpiły, zostały artefakty. Postanowiłem odesłać kartę jeszcze raz. Sprzęt dotarł na magazyn do sklepu i od tego momentu mija trzeci tydzień, 15 dni roboczych. Wcześniej oworzyłem ticket na stronie register.msi.com aby dowiedzieć się na jakim etapie jest sprawa. Niestety nie chcą mi tam udzielać żadnych informacji, powiedziano mi żeby kontaktować się przez sklep. W sklepie jakaś Pani twierdzi, że: "naprawa może potrwać ŚREDNIO 6 tyg."
Jest tu ktoś, kto może dowiedzieć się czegoś przez serwis w tej sprawie? Czy coś zostało zdiagnozowane? Radeon RX 480 GAMING X 8G 602-V341-030B(...)
Ponoć wszystko jest serwisowane w PL, info z ticket'a na register.msi.com. Chciałem sprawdzić zakładkę historia naprawy na register.msi.com, ale w sklepie nie chcą mi podać nr RMA przydzielonego przez serwis.
« Ostatnia zmiana: 04 Luty 2020, 07:28:39 wysłana przez MSI FAE »

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: rx480 gaming x 8gb gwarancja
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Luty 2020, 07:28:19 »

Hej,
Informacje możesz uzyskać tylko i wyłącznie przez sklep, więc Ci dobrze powiedziano. :-)
Nie podawaj numeru seryjnego na forum publicznym (wyedytowałem).
pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

dzio

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Luty 2020, 20:13:41 »

Sprawa wyjaśniona, sklep ma mi oddać $. Dzięki za edit i odpowiedź.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Luty 2020, 06:29:15 »

Hej,
Przykro mi, że nie udało się sprzętu doprowadzić do stanu użyteczności.
Temat zamykam,
pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland