Autor Wątek: Dragon Center - aplikacja nie instaluje się  (Przeczytany 409 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

l.hajduga2003

• Szeregowiec
  • *
  • :
Dragon Center - aplikacja nie instaluje się
« dnia: 22 Styczeń 2020, 19:08:00 »

Płyta Główna: MSI Z270 GamingPro
Wersja BIOS + Firmware: 2.00
Procesor: i7 7700 non-k
Chłodzenie Procesora: Raijintek leto Pro
Karta Graficzna: Msi Rtx2070 super GamingX
Dysk Twardy: SSD Kingstone 240GB
RAM: 16GB 3000Mhz CL15
Zasilacz: BeQuiet System Power 9
System Operacyjny: Win 10x64

Cześć, witam wszystkich !!! Mam dosyć nieprzyjemny problem z aplikacją Dragon Center. Mianowicie wczoraj zamontowałem nową karte graficzną RTX 2070. Pobrałem najnowszą wersję programu Dragon Center ze strony MSI po czym rozpocząłem instalację. Rozpoczeło się wypakowywanie oraz instalacja. Po instalacji wszystko znikło nie pojawił się żaden komunikat że aplikacja została pomyślnie zainstalowana, aczkolwiek znalazłem ją w menu. Następnie uruchomiłem Dragon center po czym na środku ekranu wyskoczył napis Waiting for SDK initialization. Przed tym nie włączyło się pobieranie żadnego dodatkowego pliku ani nie wyskoczył żaden komunikat. Czekałem kilkanaście minut a tu dalej to samo aplikacja nie działała. Odinstalowałem ją i pobrałem ponownie plik i zainstalowałem ją jeszce raz. Teraz problem jest taki że aplikacji po instalacji po prostu nie ma. Nie da się znaleźć jej plików ani niczego z nią związaną. Powtarzałem tą czynność kilkukrotnie aczkolwiek nie przynosiło to porządanego efektu. Czy miał ktoś kiedyś podobny problem i czy da się go naprawić bez konieczności resetowania Windowsa, bo mi się wydaje że w plikach i rejestrze narobił się niezły bajzel i tylko reset przyniesie skutki. Poprzednio ponad rok temu przy instalacji oprogramowania MSI miałem bardzo podobny problem co zmusiło mnie również do zrobienia reinstalacji systemu po czym wsyztko działało tak jak powinno od początku. Pozdrawiam i dziękuje za pomoc

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: Dragon Center - aplikacja nie instaluje się
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Styczeń 2020, 07:16:49 »

Hej,
A którą wersję pobierałeś dokładnie? Wyczyściłeś wcześniej system z poprzednich instalacji tego oprgramowania? W katalogach MSI na C: i w Program Files? Oczywiście wcześniej musisz odinstalować poprzednie wersje.
System, BIOS aktualny? Jak nic nie pomaga - zalóż ticket na swoim koncie z tym problemem.
pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland