Autor Wątek: Dostepnośc X570 Unify na polskim rynku  (Przeczytany 1462 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anger Ash

• Szeregowiec
  • *
  • :
Dostepnośc X570 Unify na polskim rynku
« dnia: 30 Grudzień 2019, 17:53:43 »

Cześć,

Proszę o informacje od Adminów, FAE czy osoby odpowiedzialne za sprzęt na naszym rynku.
Co się dzieje, że płyta x570 Unify nie jest dostępna w Polsce?
1,5 miesiąca po premierze i na Amazonie jest, w USA jest i nawet w Australii a u nas nikt nic nie wie.
Sklepy jak Morele, Komputronik czy X-kom również nie maja bladego pojęcia jaki termin realizacji.
Będę wdzięczny za odpowiedź.

Anger Ash

• Szeregowiec
  • *
  • :
Odp: Dostepnośc X570 Unify na polskim rynku
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Styczeń 2020, 10:59:58 »

Ok temat możecie zamknąć.
Płytę zamówiłem w UK z dostawą do PL.
Płyta tam jest dostępna od reki w 3 sklepach do których dotarłem.
U nas 3 świat i samo MSI Polska po moich telefonach nabiera wody w usta i tylko słyszę o 3 tygodni, że dostawa idzie do PL.
Pozdrawiam.

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Styczeń 2020, 13:56:07 »

Witam

W takim okresie ciężko o odpowiedź od marketingowców którzy wiedzą coś na temat dostępności produktów.
Od kogo w UK zamówiłeś płytę? W UK jedynie mogę polecić ebuyer, Scan oraz Overclockers; od reszty radzę trzymać się z daleka (przykre doświadczenia).
Wspomnę tylko że w razie problemów będziesz musiał odesłać płytę do sprzedawcy, mimo tego że ona później trafi do serwisu we Wrocławiu. Chyba że jakoś na rękę pójdą (różnie to bywa).

Wszystkie moje posty odzwierciedlają moje zdanie i opinię. Nie pracuję dla MSI.

Anger Ash

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Styczeń 2020, 08:32:40 »

Kupiłem w Scan...jeżeli firma MSI ceni swoich klientów jak inne marki to w chwili awarii powinna udzielić wsparcia bez względu czy kupiłem w PL czy UK.
Warunki gwarancji są dokładnie takie same.
Są marki gdzie nie ma znaczenia gdzie sprzęt kupie a serwisować mogę w całej EU.
I z góry przepraszam ale Wasi Marketingowcy nic nie wiedzą ;).....3 tygodnie dzwonie i pytam i tylko słyszę, że dostawa jedzie do PL....
Morele, Komputronik czy X-kom również nie mają wiedzy bo takiej od Was nie dostali....
Dzwoniłem tez do dystrybutorów - echoooooooo - tak jak napisałem jesteśmy 3 świat jeszcze niestety....
Wszyscy dookoła maja a my nie i nikt nie wie o co kaman....a poważnie zastanawiałem się nad Gigabyte lub Asusuem bo tutaj sprzęty dostępne od reki....ale jeszcze jeden bulid na MSI zrobię tak niezawodny zawsze sprzęt od Was miałem  :)

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Styczeń 2020, 09:02:40 »

To czy MSI ceni swoich klientów czy nie, nie ma nic do rzeczy. Gwarantem na podzespoły w Europie jest sklep (umowa między sklepem a dystrybutorem). Mam nadzieję że nie będziesz musiał nic odsyłać..

Przeczytaj co mam napisane w podpisie forum, i przestań używać "Was, Wasi". :)

A co marketingowcy wiedzą czy też nie, to już nie moja działka. Widziałem posty na twitter i fb na temat płytki Unify, a rzeczywiście nie można nigdzie dostać..

Daj znać jak już dotrze :)

Anger Ash

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Styczeń 2020, 09:24:10 »

Może i nie pracujesz dla MSI ale jesteś ważną postacią na forum MSI, które jest oficjalne :)
Zatem musisz się z nimi identyfikować i raczej możesz się spodziewać takich wycieczek personalnych nie tylko ode mnie :)
Ale spoko sorry nie doczytałem już będę grzeczny :) no i dam cynka oczywiście jak sprzecik dojdzie...

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Styczeń 2020, 10:49:01 »

Nie ma za co przepraszać, bo nie czuję się pokrzywdzony; ale trzeba odróżnić kto pracuje dla MSI, a kto tylko pomaga w wolnym czasie :)
Zapytałem centralę czy coś wiedzą na temat X570 Unify w Polsce. Tyle że już weekend mają... Może innym to pomoże w przyszłości chociaż :)

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Styczeń 2020, 20:08:49 »

Kiepska wiadomość, ale może komuś się przyda:
MSI chwilowo nie nadąża z produkcją X570 Unify, sprzedaje się jak świeże bułeczki. Dlatego, ponoć, nie trafiła płytka na Polski rynek jeszcze.

Anger Ash

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Styczeń 2020, 11:49:47 »

Ja swoja już mam  ;D przyszła 10 stycznia zamówiona w Scan.co.uk.
Generalnie teraz ze wszystkim jest problem na Polskim rynku.
Ramy dostane pod koniec stycznia  :( :( :(

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Styczeń 2020, 07:11:07 »

Hej,
  Zostaje się cieszyć, że masz wymarzony sprzęt.
Jeśli chodzi o komponenty MSI to nie jest tak źle, większość produktów dostępnych za granicą jest i u nas. Ale, jak sam doświadczyłeś, niestety nie wszystko.
Temat zamykam, zgodnie z życzeniem.

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland