Autor Wątek: Prestige 15 dodatkowy dysk, RAM, pasta  (Przeczytany 192 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marcinosko

• Szeregowiec
  • *
  • :
Prestige 15 dodatkowy dysk, RAM, pasta
« dnia: 08 Listopad 2019, 22:22:34 »

Cześć,
w PL dostępna jest tylko wersja Prestige 15 z 512 GB SSD i 8 GB RAM. Chciałbym dołożyć drugi SSD na m2 i rozszerzyć RAM do 16 GB.
Na przeszkodzi stoi naklejka "Factory Seal". Wiem, że przy większości modeli jej zerwanie nie powoduje utraty gwary, ale to nowa konstrukcja więc wolę się upewnić. Na angielskojęzycznych forach przeczytałem najróżniejsze wersje co do postępowania:
- olać naklejkę, bo to "Factory", a nie "Warranty" więc można odkręcać śrubki bez utraty gwary, - dzwonić do serwisu i powiadamiać ich co i jak chce się zamontować, czekać aż wyrażą zgodę, - wysyłać do serwisu, żeby pomontował klamoty w środku. Jak to wygląda w PL?
Druga sprawa: czy mogę sobie sam wymienić pastę termoprzewodzącą cpu na coś szlachetniejszego ?
« Ostatnia zmiana: 08 Listopad 2019, 22:30:33 wysłana przez marcinosko »

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
Odp: Prestige 15 dodatkowy dysk, RAM, pasta
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Listopad 2019, 07:17:51 »

Hej,
  Otwierać możesz, bez utraty gwarancji. W tych smuklejszych seriach jest to nieco bardziej skomplikowane, ale nie jest zabronione.
  Chcesz się upewnić i mieć odpowiedź od serwisantów - dzwoń do nich:
Serwis/Obsługa klienta / Call Center

TEL: (+48) 800 080 990 / (+48) 71 881 10 16
    E-mail: serwis@msi.com
Ale zapewne powiedzą Ci to samo co ja.
Pasty nie możesz wymieniać sam (bez utraty gwarancji). Jeśli chcesz taką usługę - kontakt z serwisem będzie niezbędny.

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

marcinosko

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Listopad 2019, 13:43:50 »

Dzięki za odpowiedź !

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Listopad 2019, 06:55:26 »

Hejka,
  Nie ma problemu. :-)
  Temat zamykam.

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland