Autor Wątek: Full Steam Ahead  (Przeczytany 1070 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Vesper

• Szeregowiec
  • *
  • :
Full Steam Ahead
« dnia: 08 Listopad 2019, 10:57:13 »

Chciałam się dowiedzieć, jak to jest z promocją Full Steam Ahead (https://pl.msi.com/Promotion/full-steam-ahead-2019), w której można otrzymać fotel MAG CH110.
Pod powyższym linkiem płyty główne pojawiają się i znikają (obecnie jest ich 7), wcześniej było ich dużo więcej.
W regulaminie promocji również jest ich wymienionych dużo dużo więcej.
Niestety przy wypełnianiu formularza zgłoszenia nie można dodać płyty - chodzi mi o MAG Z390 TOAMHAWK, pomimo, że jest wymieniona w regulaminie promocji.

Czy ktoś potrafi pomóc?

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
Odp: Full Steam Ahead
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Listopad 2019, 15:34:11 »

Witam

Musisz skontaktować się z działem promocji:
   TEL: (+48) 71 306 70 72; (+48) 71 306 70 73 (dni robocze w godzinach 10.00 - 13.00)
    E-mail: promocje@msi.com

Wszystkie moje posty odzwierciedlają moje zdanie i opinię. Nie pracuję dla MSI.

joker

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Listopad 2019, 07:30:20 »

Ja zakupiłem trzy produkty Optix MPG341CQR, MPG GUNGNIR 100, MEG Z390 ACE. i tak samo płyta główna nie zalicza mi się do tej promocji, w regulaminie jest podana i w reklamie. Niestety przy wypełnianiu formularza zgłoszenia nie można dodać płyty. Pisałem już E-mail: promocje@msi.com na początku tygodnia zero odpowiedzi. A tu się dodzwonić to tragedia wczoraj 2 godzinki dzwonienia i nikt nie odbiera żenada - TEL: (+48) 71 306 70 72; (+48) 71 306 70 73 (dni robocze w godzinach 10.00 - 13.00)
jawne robienie sobie jaj z klientów duża kasa wywalona i mają cię gdzieś.
zgłaszałem to jeszcze w centrum wsparcia i po trzech dniach zero odpowiedzi tylko zmienił się status na przetworzone  :'(   

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Listopad 2019, 06:33:21 »

Hej,
  Przykro nam, ale musisz zgłaszać się do działu promocji, moderatorzy z forum nie są w stanie zaradzić na problemy z promocjami, prócz tego, by kierować do odpowiedniego działu.
  Możliwe, że po prostu mają dużo zgłoszeń. Kontaktuj się z nimi ponownie.

pozdrawiam,
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

Domin86

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Listopad 2019, 09:05:38 »

A to na pewno dobre numery? próbowałem dzwonić parę razy pod rząd przez parę dni i nikt nigdy nie odbiera...
No naprawdę przydało by się usprawnić te odpowiedzi...

Domin86

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Listopad 2019, 23:08:59 »

Vesper, Joker - promocja TRIO combo jest tylko pod płyty AMD - u mnie dziś się w końcu zmienił status i mam review completed, wait for delivery

joker

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Listopad 2019, 13:06:15 »

Nie tylko pod płyty AMD
zobacz na screena
https://register.msi.com/uploads/questions/4287123a19581a1b57ca5cc8455b204a.png

i zobacz w REGULAMIN I WARUNKI PROMOCJI

Domin86

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Listopad 2019, 19:26:06 »

życze powodzenia kolego, ale na polskiej stronie jest tak:

https://i.imgur.com/LNUzpZw.png
https://i.imgur.com/JtwUtQD.jpg

w polsce tylko amd

patrzyłem w regulamin bardzo dokładnie i warunki, jeśli masz na myśli coś konkretnego, to może wskaż ten punkt...

jak wcześniej - życze powodzenia, bo wtopa...

Vesper

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Listopad 2019, 17:14:03 »

Skontaktowaliśmy się z MSI w sprawie problemu dodania płyty głównej (w naszym przypadku jest to MSI Z390 TOMAHAWK) do formularza zgłoszenia. Przez stronę MSI korespondencja trwała bardzo długo (po angielsku) po czym stwierdzili, że płyta ta nie bierze udziału w promocji, mimo tego, że była wymieniona w Regulaminie na stronie MSI, była również wymieniona na stronach partnerów biorących udział w promocji (m.in. Morele, Proline). Po naszych mailach nagle regulamin został zmieniony na korzyść MSI i zostało z niego wykreślonych sporo płyt głównych. Jest to skandaliczne i niedopuszczalne. Zakupu podzespołów dokonywaliśmy m.in. sugerując się tymi biorącymi w promocji. Poczuliśmy się oszukani i widać, że MSI nie traktuje swoich klientów poważnie.

Jeśli chodzi o polski oddział MSI, który zajmuje się promocjami to zostały do niego wysłane 3 maile i dopiero po dwukrotnym upomnieniu się telefonicznym, z łaski swojej ktoś odpisał stwierdzając, że aby skorzystać z promocji trzeba dokonać zakupu 3 rzeczy, gdzie wcześniej opisaliśmy, że takiego zakupu właśnie dokonaliśmy - chyba nie potrafią tam czytać wiadomości ze zrozumieniem. Dodam, że skontaktowanie się telefoniczne graniczy z cudem - najlepiej dzwonić na numer 71 306 70 73 (godz. 10-13).

MSI olewa totalnie klientów, ale nie odpuścimy. Mamy screeny z regulaminu oraz stron partnerów, a widać, że MSI zmienia regulamin jak mu się żywnie podoba. Piszemy kolejne zgłoszenie. Jak będzie trzeba zgłosimy sprawę do Rzecznika Praw Konsumentów. Joker - napisz proszę na priv czy udało Ci się coś wskórać z nimi.

joker

• Szeregowiec
  • *
  • :
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Listopad 2019, 13:50:26 »

Witam
Chciałbym poinformować że moja sprawa została pozytywnie załatwiona w centrum wsparcia MSI przyznano mi fotel właśnie wczoraj już go złożyłem.
Podziękowania dla centrum wsparcia.
A przedstawicieli MSI Polska pozwalniać zero odpowiedzi i nie odbieranie połączeń telefonicznych
Pozdrawiam.