Autor Wątek: MSI Infinite X Plus 9SF-296EU karta graficzna  (Przeczytany 961 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rony4

• Sierżant
  • **
  • :
MSI Infinite X Plus 9SF-296EU karta graficzna
« dnia: 25 Wrzesień 2019, 18:40:58 »

witam co prawda nie posiadam jeszcze tego modelu,ale generalnie lubię msi;). Mam pytanie czy w tym modelu można dołożyć drugą kartę rtx ti aby było sli czy jak widzę na fotkach z uwagi na pionowe ułożenie karty fabrycznej i układu chłodzenia cieczą lub za słaby zasilacz było by to niemożliwe?

Nichrome

• Administrator
  • Generał
  • :
  • Born to rule!
Odp: MSI Infinite X Plus 9SF-296EU karta graficzna
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Wrzesień 2019, 08:40:54 »

Witam

Zależy jaka to dokładnie płyta główna. Większość płyt MSI, nawet w rozmiarze mATX, obsługuje SLI. Ale co tam dokładniej jest...?
Kartę możesz oczywiście przestawić w swoje "normalne" miejsce. A zasilacz zawsze wymienić jeśli jest on w standardzie ATX :)
MSI FAE więcej pewnie powie, ma tam wgląd do bardziej szczegółowych informacji.

Wszystkie moje posty odzwierciedlają moje zdanie i opinię. Nie pracuję dla MSI.

MSI FAE

• Global Moderator
  • Generał
  • :
  • Technical Support
    • MSI Polska
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Wrzesień 2019, 09:35:54 »

Hej,
  Z tego co widzę w systemie - to w teorii to powinno być możliwe, bo tam powinien być 850W zasilacz (chociaż nie założę się, że pociągnie 2x2080) i są porty PCIE.
Ogólnie - tego typu modyfikacje nie są ani testowane, ani zalecane.
Z minusów - zapewne trzeba będzie się pożegnać z gwarancją po takiej modyfikacji. I oczywiście nikt nie da żadnej gwarancji, że to w ogóle zadziała.
Pozostaje pytanie po co dokładać do tak mocnego setupu kolejną grafikę. :-) Ale to już inna sprawa.
Proszę nie pisać do mnie prywatnych wiadomości w sprawie problemów ze sprzętem. Od tego jest forum, a ja czytam wszystkie tematy.

Lista najczęściej zadawanych pytań - https://forum-pl.msi.com/index.php?topic=13785.0

MSI FAE Poland

rony4

• Sierżant
  • **
  • :
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Wrzesień 2019, 23:21:28 »

Witam można mieć taki kaprys:)W grupie siła.

rony4

• Sierżant
  • **
  • :
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Wrzesień 2019, 23:27:04 »

Złą odpowiedź jednak dałem..to może nie kaprys , ale chce podpiąć go do Samsung C49RG90SSUX oraz telewizora i projektora jednocześnie:)Chociaż fakt,narazie w/w monitor miałby bardzo wysoką rozdzielczość tv i projektor to tylko fhd..ale zawsze może się to zmienić.
Ciekawe czy ten model też ma problem z blokowaniem wygaszacza ekranu i wyłączenia ekranu..